Proprietăți unice: 574
Proprietari: 116
Agenție

1 lună în urmă
4

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Viitor teren intravilan, parcele cu utilitati, ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

22.140 €
/ lună 30 € / mp / lună

Parcele la padure in extensie intravilan , Drum ...

Central, Bistrița

738 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala/Spatiu comercial 160mp Subcetate

Central, Bistrița

160 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

38.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren intravilan,Coada lacului Colibita , ideal ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

41.000 €
/ lună 57.34 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 715 mp, in zona Va ...

Central, Bistrița

715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
45 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

8.900 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Teren de construit in zona urbana, aproape de f ...

Central, Bistrița

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

260 €
/ lună

De inchiriat apartament doua camere!

Central, Bistrița

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, complet mobilat ...

Central, Bistrița

3 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat !

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
2020
3E
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat Nasaud

Central, Bistrița

2 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

132.000 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Spa?iu comercial de vanzare / birouri de inchir ...

Central, Bistrița

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?ii comerciale / hale de inchiriat Bistrita, ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

380 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Granicerilor, zon ...

Central, Bistrița

2 camere
56 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

430 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
5E
Agenție

1 lună în urmă
14

270 €
/ lună

Ap. 2 cam. et.1, nou, prima inchiriere - zona L ...

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
2026
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Terasa Parcare ...

Central, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 6
2010
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Str. Libertat ...

Central, Bistrița

3 camere
60 mp
Etaj 5 / 5
2008
Agenție

1 lună în urmă
9

294 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Subcetate, Pa ...

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Parter / 5
2014
Agenție

1 lună în urmă
5

133 €
/ lună

Garsoniera strada Sg. Major Octavian Popa

Central, Bistrița

1 camere
26 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

4 camere
110 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
3

72.000 €
/ lună 99.86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 721 mp, zona Zavoa ...

Central, Bistrița

721 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

220 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Emines ...

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
Etaj 3
1997
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament decomandat 3 camere-balcon-etaj 3-pa ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament decomandat 3 camere-balcon-etaj 3-pa ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Bistrița

1 camere
28 mp
Etaj 1
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Lama

Central, Bistrița

3 camere
52 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

170 €
/ lună

Ap. mobilat, etajul 2 - zona Subcetate, Bistrit ...

Central, Bistrița

2 camere
45 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 170 € și 180 €
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala/Spatiu comercial 160mp Subcetate

Central, Bistrița

160 mp utili