Teren intravilan de vanzare in Sigmir 1000 mp

65.000 € / lună
63.91 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
1.017 mp

Descriere spațiu comercial

VEN Imobiliare ofera spre vanzare un teren intravilan situat in Sigmir, pe Aleea Trifoiului, cu o suprafata de 1000 mp. Terenul beneficiaza de toate utilitatile si reprezinta o oportunitate ideala pentru constructia unei locuinte.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631253

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1203 m
parks
Schullerwald
Recreere aprox. 1308 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1498 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1499 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
64.000 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
70.900 € / lună
Bistrița, Central
6.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
70.000 € / lună
Bistrița, Central
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
65.000 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
59.000 € / lună
Bistrița, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
65.000 € / lună
Bistrița, Central
922 mp teren
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Bistrița, Central
570 mp teren
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Bistrița, Central
550 mp teren
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Bistrița, Central
800 mp teren