Proprietăți unice: 574
Proprietari: 117
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
1990
Agenție

17 ore în urmă
2

84.000 €
/ lună 67.74 € / mp / lună

Teren intravilan 12.4 ari Subcetate

Central, Bistrița

1.240 mp teren
Agenție

19 ore în urmă
2

34.000 €
/ lună 32.76 € / mp / lună

Teren Intravilat, 1038 mp, Zona Izvorul Sarat

Central, Bistrița

1.038 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
7

191 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
36 mp
2006
4E
Agenție

23 ore în urmă
2

65.000 €
/ lună 63.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sigmir 1000 mp

Central, Bistrița

1.017 mp teren
Agenție

Ieri
1

197.000 €
/ lună 5,794.12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ar ...

Central, Bistrița

34 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
9

60.000 €
/ lună 109.09 € / mp / lună

Teren - 550 mp cu constructie

Central, Bistrița

550 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
12

500 €
/ lună

APARTAMENT DE INCHIRIAT CAMPEADOR

Central, Bistrița

3 camere
77 mp
2019
6E
Agenție

2 zile în urmă
1

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Central, Bistrița

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

96.500 €
/ lună 1,378.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 70mp

Central, Bistrița

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere semidecomandat

Central, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere de inchiriat zona ...

Central, Bistrița

3 camere
Etaj 7
Agenție

3 zile în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu doua camere in zona ...

Central, Bistrița

2 camere
58 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat zona ...

Central, Bistrița

2 camere
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Bistrița

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Subcetat ...

Central, Bistrița

1 camere
50 mp
5E
Agenție

4 zile în urmă
1

48.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

60.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Parcela 600 mp, zona Ghinzii

Central, Bistrița

800 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

55.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren 12 ari, zona linistita, cu priveliste fru ...

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren ideal pentru investitori duplexuri sau ap ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere+ boxa subsol, 55 mp, zona S ...

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
2019
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Bistrița

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament cu 2 dormitoare

Central, Bistrița

2 camere
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
1

49.990 €
/ lună 1,785.36 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou | 28 mp | Intrare strada ...

Central, Bistrița

28 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren 10 Ari,panorama spre oras

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

400.000 €
/ lună 98.43 € / mp / lună

Teren plat intravilan Zavoaie 4064 mp, asfalt s ...

Central, Bistrița

4.064 mp teren
2E
Agenție

6 zile în urmă
8

310 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere 300 euro

Central, Bistrița

3 camere
50 mp
Agenție

6 zile în urmă
7

154 €
/ lună

Inchiriez garsoniera la casa

Central, Bistrița

1 camere
45 mp
Agenție

6 zile în urmă
2

60.000 €
/ lună 105.26 € / mp / lună

Teren Intravilan 5,7 Ari Valea Sigmirului

Central, Bistrița

570 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

47.000 €
/ lună 85.45 € / mp / lună

Teren 5,5 Arii,Panorama superba

Central, Bistrița

550 mp teren