Proprietăți unice: 39883
Proprietari: 4795
Agenție
Promovată

4 săptămâni în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Promovată

10 luni în urmă
1

752.000 € + TVA
500 € + TVA / mp

Teren Mamaia Nord + Autorizatie P+2 / Depus pen ...

Nord, Mamaia-Sat

1.504 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de construit 3 vile

Central, Roman

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Azi
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN in Rosiori, SV

Forăști

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
6

98.500 €
492.50 € / mp

Teren cu Casa demolabila Gaz Curent Canalizare ...

Ozana, Sector 3

200 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
1

129.200 €
80 € / mp

Teren de vanzare Iasi - Bucium/Plopii Făr& ...

Bucium, Iași

1.615 mp teren
f.s. 12 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Azi
7

89.500 €
191.24 € / mp

Teren autorizat casa individuala - 468 mp - ANL ...

Florești

468 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,500 € și 99.500 €
Agenție

Azi
7

35.000 €
53.85 € / mp

Teren Intravilan 650-700mp Bucium Iași Piatra S ...

Central, Iași

650 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Azi
9

85.000 €
111.84 € / mp

Grivitei, teren intravilan ideal pentru casa ta

Griviței, Baia Mare

760 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
5

213.000 €
60 € / mp

SUPER PRET!Vanzare Teren Snagov/utilitati/ dubl ...

Snagov

3.550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Azi
7

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Sibiu Daia Noua

Daia

1.000 mp teren
f.s. 12 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Azi
5

16.500 €
41.25 € / mp

Teren de vânzare, Str. Înfrățirii, Jud. Bacău

Izvoare, Bacău

400 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
6

22.800 €
26.82 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Săldăbagiu de Munte

850 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Azi
12

48.000 €
26.67 € / mp

Teren 1,800mp Suceava / Strada Grigore Andrei

Burdujeni, Suceava

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
1

11.000 €
22 € / mp

Vanzare Teren Intravilan in Gorneni,pret mic,la ...

Gorneni

500 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
3

64.800 €
12.96 € / mp

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Cetariu

5.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Azi
22

45.000 €
18.44 € / mp

Teren intravilan 2440mp cu autorizație de const ...

Valea Târsei

2.440 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

21 ore în urmă
3

50.000 €
14.74 € / mp

Teren intravilan Calinesti

Călinești

3.392 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

21 ore în urmă
3

13.500 €
15.88 € / mp

Teren intravilan Calinesti - Arges

Călinești

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

22 ore în urmă
4

1.177.500 €
150 € / mp

DOM00434 - Teren intravilan 7850mp - 215m iesir ...

Snagov

7.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

22 ore în urmă
3

13.900 €
26.63 € / mp

Teren intravilan de vânzare Golești, ...

Golești

522 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

23 ore în urmă
12

53.500 €
100 € / mp

Loturi de teren pentru Locuințe Individuale | S ...

Stupini, Brașov

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

23 ore în urmă
6

52.000 €
65 € / mp

Teren de vânzare Glajerie-Râșnov, Pretabil Casă ...

Sud, Brașov

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
5

39.700 €
52.93 € / mp

Vânzare Teren Intravilan 750 mp Pensiunea Carol ...

Copou, Iași

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

180.000 €
285.71 € / mp

Teren premium – 630 mp – Posibilitate Duplex – ...

Buziașului, Timișoara

630 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
3

880.000 €
88 € / mp

Teren Craiova / Strada maslinului 10.000 m2 Spi ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

66.000 €
67.83 € / mp

Teren intravilan, 973 mp, Giarmata, lâng&# ...

Giarmata

973 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
3

89.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 1.600 mp Crevedia | Deschidere ...

Samurcași

1.600 mp teren
Intravilan
Agricol