Proprietăți unice: 17
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

215 €
/ lună

Apartament in regim hotelier | 3 camere | 2 băi

Sud, Bistrița

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament modern 2 camere, prima închiriere, c ...

Sud, Bistrița

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
2025
Agenție

5 zile în urmă
13

320 €
/ lună

Chirie apartament 70 mp + 2 Balcoane

Sud, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 7
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament la casa 3 camere, 70mp

Sud, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

4 luni în urmă
6

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 600 mp-2 nivele-parcari-Zona Str. ...

Sud, Bistrița

600 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 25-300 mp-2 nivele et 1/2-Zona S ...

Sud, Bistrița

300 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 25 mp-etaj 1-parcare-Zona Str. Lib ...

Sud, Bistrița

25 mp utili
1998
Agenție

2 săptămâni în urmă

360 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj1 zona Sud, Bloc Nou

Sud, Bistrița

2 camere
45 mp
Etaj 1
2020
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 3 camere Panoramic Residence

Sud, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

158.000 €
/ lună 130.90 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1207 mp, zona rez ...

Sud, Bistrița

1.207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

173 €
/ lună

Inchiriez garsoniera pe strada Privighietorilor

Sud, Bistrița

1 camere
32 mp
Etaj 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, 82 mp + terasa ...

Sud, Bistrița

3 camere
82,1 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

1 lună în urmă
4

43.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 14,5 ari, zona Sud ...

Sud, Bistrița

1.450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

850 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona sud, vad intens

Sud, Bistrița

67 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona de Sud a ora ...

Sud, Bistrița

128 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Apartament 1 dormitor, bloc nou, zona Sud

Sud, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

500 €
/ lună

Apartament 3 camere + terasa 35 mp | 114 mp tot ...

Sud, Bistrița

3 camere
114 mp
Etaj 2 / 7
2021

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare ideal pentru casa s ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

170 €
/ lună

Garsobiera, erajul 1, Zona Senul Vechi

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

240 €
/ lună

Apartament pentru inchiriat cu o camera generoa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
39 mp

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren extravilan (inclus in PUG 2026) aproape d ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, complet mobilat ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

6.500 €
/ lună 2.17 € / mp / lună

Teren Investitie Valea Jelnii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

apartament nou str Libertatii

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2026
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere zona ISU

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 Camere Central

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
2000
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună

Ap 2 camere de inchiriat, Aleea Basmului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1984
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Chirie apartament etaj 1 bloc nou cu Lift

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

50 mp utili