Teren intravilan 50 arii pe str. Valea Ghinzii

335.000 € / lună
67 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un teren generos de 50 de ari, situat pe strada Valea Ghinzii din Bistrita o zona in plina dezvoltare, cu acces la toate utilitatile. Terenul ofera posibilitate de parcelare, fiind ideal pentru dezvoltarea unui cartier rezidential sau pentru o investitie cu potential pe termen lung. Pozitionarea avantajoasa, intr-un cadru linistit, dar aproape de oras, il face alegerea perfecta pentru proiecte imobiliare de succes. Cod oferta / ID BLITZ: P102961
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1543816

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Bus
Mijloace transport aprox. 1129 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1376 m
transport
Statie Autobus
Mijloace transport aprox. 1429 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 1851 m
Școală
education
Colegiul tehnic INFOEL
Învățământ aprox. 1272 m
education
Liceul cu Program Sportiv
Învățământ aprox. 1308 m
education
Scoala Generala Stefan Cel Mare
Învățământ aprox. 1878 m
education
Scoala Generala nr 4
Învățământ aprox. 1986 m
Recreere
restaurants
Romance
Restaurante aprox. 755 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 882 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1026 m
parks
Fantana arteziana
Recreere aprox. 1581 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Viișoara
325.000 € / lună
Bistrița, Viișoara
4.400 mp teren
Spațiu comercial, în Centura
330.000 € / lună
Bistrița, Centura
3.066 mp teren
2E
Spațiu comercial, de 300 mp, în Central