Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 57 mp,

280 € / lună
4.91 € / mp / lună

Central, Bistriţa

Suprafață utilă totală:
57 mp

Descriere spațiu comercial

Situata intr-o zona accesibila din Bistrita, in apropierea zonei Jandarmeriei.Spatiul este potrivit pentru activitati de depozitare, productie, logistica sau alte activitati comerciale si industriale.Avantaje:suprafata generoasa de 560 mpposibilitate de pana la 2 locuri de parcareacces facil pentru aprovizionare si desfasurarea activitatilorzona bine pozitionataCod oferta / ID BLITZ: P172033
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1616503
Suprafață utilă: 57 mp
Suprafață utilă totală: 57 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 778 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 793 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 857 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 889 m
Școală
education
Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 551 m
education
Liceul Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 661 m
education
Colegiul National Liviu Rebreanu
Învățământ aprox. 718 m
education
Liceul Sanitar
Învățământ aprox. 819 m
Recreere
restaurants
Roata
Restaurante aprox. 534 m
parks
Parc
Recreere aprox. 810 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 813 m
shopping
Prima
Supermarket/Mall aprox. 891 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 20 mp, în Central
270 € / lună
Bistrița, Central
20 mp utili
Spațiu comercial, de 45 mp, în Ultracentral
299 € / lună
Bistrița, Ultracentral