Proprietăți unice: 1219
Proprietari: 279
Agenție

21 ore în urmă
7

399 €
/ lună

2 camere l Complexul Campeador l Mobilat si uti ...

Cetății, Bistrița

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 6
2015
Agenție
Comision 0%

23 ore în urmă
6

180 €
/ lună

Garsonieră de închiriat – Zona Dragoș Vodă | 22 ...

Independenței, Bistrița

1 camere
22 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

1.210 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Spații comerciale de închiriat în Bistrița – lo ...

Sud-Vest, Bistrița

350 mp utili
2E
2001

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu Comercial Modern – 60 mp, Parter, zona N ...

Nord, Bistrița

60 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

240 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 46 mp, 1 cameră

Independenței, Bistrița

1 camere
46 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

215 €
/ lună

Apartament in regim hotelier | 3 camere | 2 băi

Sud, Bistrița

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj3, zona Nord

Calea Moldovei, Bistrița

2 camere
40 mp
Etaj 3
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

360 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj1 zona Sud, Bloc Nou

Exterior Sud, Bistrița

2 camere
45 mp
Etaj 1
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament modern 2 camere, prima închiriere, c ...

Sud, Bistrița

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
2025
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Năsăud

3 camere
Etaj 3
Agenție

17 ore în urmă
2

84.000 €
/ lună 67.74 € / mp / lună

Teren intravilan 12.4 ari Subcetate

Central, Bistrița

1.240 mp teren
Agenție

18 ore în urmă
2

34.000 €
/ lună 32.76 € / mp / lună

Teren Intravilat, 1038 mp, Zona Izvorul Sarat

Central, Bistrița

1.038 mp teren
Agenție

18 ore în urmă
4

25.000 €
/ lună 6.16 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Brateni acces la La ...

Brăteni

4.056 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
10

180 €
/ lună

Garsoniera mobilata, etajul 1 - Calea Moldovei, ...

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
30 mp
Agenție

20 ore în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament de 3 camere, Bulevardul Decebal, mob ...

Decebal, Bistrița

3 camere
75 mp
6E
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
6

160 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera

Exterior Vest, Bistrița

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
7

191 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
36 mp
2006
4E
Agenție

22 ore în urmă
2

65.000 €
/ lună 63.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sigmir 1000 mp

Central, Bistrița

1.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

307 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Livezile

Livezile

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

160.000 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Teren agricol cu casa de lemn

Valea

2 camere
9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

29.250 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Jelna

15.000 mp teren
Agenție

Ieri
6

350 €
/ lună

Apartament str. Bargaului, 2 camere, etaj 1

Petru Rareș

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

Ieri
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

106 €
/ lună

Inchiriez cabana

Piatra

2 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri

800 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial zona lama

Exterior Vest, Bistrița

70 mp utili
Agenție

Ieri
1

197.000 €
/ lună 5,794.12 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, front 42 m 33,5 ar ...

Central, Bistrița

34 mp teren
Agenție

Ieri
5

1.200 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Spstiu Comercial Renovat 130 mp-ideal cabinet, ...

Independenței, Bistrița

130 mp utili
2000
Agenție

Ieri
3

11.600 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren 5800 mp la drum principal - Blajenii de J ...

Șieu

5.800 mp teren