Proprietăți unice: 30
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
3

13.000 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 mp - Zona Centura -Vama

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

550 €
/ lună
500 €

Ap. 3 camere, etaj 1, lift, 2 parcari, acces se ...

Centura, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2021
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Centura Bistritei ...

Centura, Bistrița

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

Livada 2100mp - Centura

Centura, Bistrița

2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.367.150 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Jelna, zona in dezvoltare, ide ...

Centura, Bistrița

73.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.900 €
/ lună 33.46 € / mp / lună

Teren extravilan, 774 mp, zona de centura, Priv ...

Centura, Bistrița

774 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

299.999 €
/ lună 147.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2.040 mp, zona - C ...

Centura, Bistrița

2.040 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 500 mp (5 ari), zo ...

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

3.150 mp
3.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.500 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Centura, Bistrița

1.263 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

330.000 €
/ lună 107.63 € / mp / lună

Teren intravilan cu dublu acces + constructie l ...

Centura, Bistrița

3.066 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Inchiriez teren pe Centura , Calea Clujului

Centura, Bistrița

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună
78.900 €
62.99 € / mp / lună

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistritei | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

130.000 €
/ lună 94.20 € / mp / lună

Vanzare teren 14 ari, pozitie excelenta la sose ...

Centura, Bistrița

1.380 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

64.900 €
/ lună 54.08 € / mp / lună

Oportunitate teren Intravilan

Centura, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, PRIMA INCHIRIERE zona Kauf ...

Centura, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

5 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, PRIMA INCHIRIERE zona Kauf ...

Centura, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

5 luni în urmă
5

165 €
/ lună 10.31 € / mp / lună

Birou 16.50 mp cu parcare si spatii comune, zon ...

Centura, Bistrița

16 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou 35 mp cu parcare si spatii comune, zona d ...

Centura, Bistrița

35 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

180 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou 18 mp cu parcare si spatii comune, zona d ...

Centura, Bistrița

18 mp utili
Anunț publicat de 9 agenții cu prețuri cuprinse între 180 € și 210 €
Agenție

8 luni în urmă
11

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat complex nou (langa Penn ...

Centura, Bistrița

2 camere
50 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu pentru o clinica dentara sau birouri, 3 ...

Centura, Bistrița

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

320 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Anun? pentru inchiriere spa?iu de depozitare la ...

Centura, Bistrița

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu de birouri generos de 180 mp utili, pe c ...

Centura, Bistrița

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.400 €
/ lună

Casa de inchiriat, zona Centura, 1200mp

Centura, Bistrița

5 camere
200 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

330 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Spatiiu de depozitare,140mp zona Centura

Centura, Bistrița

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

390 €
/ lună

ALPHA IMOBILIARE va propune spre inchiriere un ...

Centura, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
2019