Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
1

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 40 mp, parter, ...

Nord, Bistrița

40 mp utili
4E
1980
Agenție

Azi
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj3, zona Nord

Nord, Bistrița

2 camere
40 mp
Etaj 3
2025
Agenție

4 zile în urmă
4

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 40 mp, parter, zo ...

Nord, Bistrița

40 mp utili
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 450 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 1, s.u.72mp, zona Giu ...

Nord, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
2021
Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

85 mp utili
1989
Agenție

8 luni în urmă
16

750 €
/ lună

Spațiu de închiriat - Zona Calea Moldovei

Nord, Bistrița

3 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

360 €
/ lună

Apartament Nou 2 camere-balcon-etaj3-lift-parca ...

Nord, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 3
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
1

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Modern 60 mp, Parter, zona NOR ...

Nord, Bistrița

60 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

4.000 €
/ lună 4.04 € / mp / lună

Proprietate speciala, ideala pentru investitie, ...

Nord, Bistrița

990 mp utili
2005
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | ZONA KAUFLAN ...

Nord, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 6
2020
Agenție

3 luni în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou

Nord, Bistrița

2 camere
53 mp
Etaj 10
2025
Agenție

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună

Casa , zona de Nord

Nord, Bistrița

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez birou avantajos

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 60 mp, zona Tribunal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
7

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vad comercial strada Andrei ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

80 mp utili

Agenție

8 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - zona COROANA ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
1989
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Birouri de inchiriat , zona Centura

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
11

1.000 €
/ lună

Penthouse exclusivist de inchiriat, complex Bes ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament premium, 2 camere de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
19

600 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, 2 bai, terasa 37 mp ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 5 / 6
6E
Agenție

2 luni în urmă
4

650 €
/ lună 6.84 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 95 mp, zona Cent ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

294 €
/ lună

Inchiriez Apartament

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
15

430 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat,Parcare subter ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
Etaj 5 / 8
2015
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

La ~5km distanță

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

180 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Bistri?a, zona OK shopp ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
2009
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament la casa 3 camere, 70mp

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2000
Agenție

3 luni în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament premium 2 camere de inchiriat, etaj ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 7
2025
Agenție

3 luni în urmă
16

1.600 €
/ lună
1.750 €
7.17 € / mp / lună

Spatiu in centru istoric al Bistritei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

223 mp utili