Proprietăți unice: 574
Proprietari: 116
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

195 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
26 mp
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 65 mp, zona Lama

Central, Bistrița

65 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

apartament nou str Libertatii

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
2026
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere, 70 ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

260 €
/ lună

Chirie ap 2 camere

Central, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

320 €
/ lună

Inchiriez apartament zona centrala

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, modern, parcare ...

Central, Bistrița

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare ideal pentru casa s ...

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

282 €
/ lună

Studio ,ap de inchiriat strada CR Vivu

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Studio de inchiriat strada CR Vivu

Central, Bistrița

2 camere
Etaj 5
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

12.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 250mp de vanzare Valea Jelnii la Asfalt

Central, Bistrița

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Parter
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat, parter, Aleea T ...

Central, Bistrița

3 camere
75 mp
Parter / 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

300 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE | ZONA INFOEL | DE INCHIRIA ...

Central, Bistrița

2 camere
43 mp
1993
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 3 camere cu garaj privat

Central, Bistrița

3 camere
80 mp
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
52 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

320 €
/ lună

Panoramic Residence - Apartament 2 camere utila ...

Central, Bistrița

2 camere
53 mp
1990
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

170 €
/ lună

Apartament NEMOBILAT, et. 2 - Subcetate, Bistri ...

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
2025
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

47 €
/ lună

Apartament in regim hotelier | 3 camere | 2 bai

Central, Bistrița

3 camere
80 mp
2000
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 47 € și 48 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună

Ap 2 camere de inchiriat, Aleea Basmului

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
1984
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

1.150.000 €
/ lună 696.97 € / mp / lună

Exclusivitate! Complex multifunctional de vanza ...

Central, Bistrița

1.650 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

2.000 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Exclusivitate! Complex multifunctional de vanza ...

Central, Bistrița

1.650 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Chirie apartament etaj 1 bloc nou cu Lift

Central, Bistrița

2 camere
45 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

50 mp utili
2026
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bistrița

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren de vanzare 10 ari - zona LEONI

Central, Bistrița

1.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Jelna 3000 mp, deschidere 2 ...

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 1 camera

Central, Bistrița

1 camere
47 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
/ lună 216.67 € / mp / lună

Afacere la cheie mobilata ?i complet echipata, ...

Central, Bistrița

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

390 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, 65 mp, zona ...

Central, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 3
3E