Proprietăți unice: 278
Proprietari: 278
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

46.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan in Vatra Dornei - 1040 mp (dir ...

Vatra Dornei

1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.700 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Vand teren intrare Granicesti

Grănicești

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

70.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren investitie pe malul raului

Poiana Stampei

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Ortoaia

27.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

1.822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP

Voroneț

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare in Adancata zona ,,La Canton,, ...

Adâncata

87.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

25.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Teren[Pamant] Vadu Moldovei (Falticeni)

Central, Suceava

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Ultracentral Campulung Moldov ...

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Fălticeni

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare (parcele 700m2)!!

Siret

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan

Rădăuți

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Voroneț

5.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

647 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.800 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Salcea

Salcea

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.500 €
/ lună 28.31 € / mp / lună

Vand 1750mp intravilan in oras Siret

Siret

1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Vand 55,5 ari teren in Mitocu Dragomirnei

Mitocu Dragomirnei

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand TEREN 4016mp

Voroneț

4.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial parter bloc

Gura Humorului

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Voroneț

2.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Voitinel central

Voitinel

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

1.800 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriere hala 400 mp in Radauti

Central, Rădăuți

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Fălticeni

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Ipotesti

Central, Suceava

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Adâncata

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Rădăuți

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in Suceava, Burdujeni

Burdujeni, Suceava

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Fălticeni

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 3 birouri - Zona Vladichii

Central, Rădăuți

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Burdujeni 86mp

Burdujeni, Suceava

86 mp utili