Proprietăți unice: 19
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

52 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Casa batraneasca+ teren situat pe Str.Sucevei

Fălticeni

1.917 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez / De Inchiriat Spatiu Comercial / Hal ...

Fălticeni

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

50.000 €
/ lună 26.21 € / mp / lună

Teren intravilan generos 1908 mp ideal casa + g ...

Fălticeni

1.908 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună
1.100 €
15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez / De Inchiriat Spatiu Comercial / Cla ...

Fălticeni

167 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

3.000 €
/ lună 16.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 188 mp in Falticeni, ...

Fălticeni

187 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Fălticeni

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 3600mp Falticeni/ soseaua DN2 ...

Fălticeni

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

77.000 €
/ lună 8.37 € / mp / lună

Teren de vanzare fantana mare suceava

Fălticeni

9.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €
/ lună

Spatiu comercial central, situat la 1 cu vitrin ...

Fălticeni

186 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

40.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Falticeni

Fălticeni

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala + Birou - 100 m2 - Zona Centrala ...

Fălticeni

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

48 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Zona Amidon

Fălticeni

5.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Fălticeni

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Fălticeni

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Fălticeni

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Fălticeni

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fălticeni

340 mp utili
340 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand / De Vanzare Parcele Teren Intravilan / Lo ...

Spătărești

La ~5km distanță

999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €
/ lună 15.75 € / mp / lună

Teren intravilan in Radaseni 1587mp cu toate ut ...

Rădășeni

La ~5km distanță

1.587 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3.900 mp Fantana Mare - Deschidere E85 la ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.111 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

De inchiriat

Vadu Moldovei

La ~10km distanță

600 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Bogdanesti

Bogdănești

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €
/ lună 16.80 € / mp / lună

Teren (Sub Coasta) Calimanesti

Bogdănești

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
8

55 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

1000 mp teren cu utilitati in Bujoreni, str Tra ...

Bogdănești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

23.569 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

8100 mp teren intravilan Sasca Mica Com. Cornu ...

Sasca Mică

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

6.500 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

4714mp intravilan, Bradatel Vale, com. Horodnic ...

Brădățel

La ~10km distanță

4.714 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

175.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand casa 2 camere+ teren 10.000mp Rasca, Cluj

Râșca

La ~10km distanță

2 camere
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

44.550 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Vand Colt de Rai in Malini, Poiana Marului

Mălini

La ~15km distanță

2.700 mp teren