Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, Vama, Bucovina, Jud. Suceava

Vama

11.957 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

160 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial!

Vama

22 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

0 €
/ lună

Teren intravilan de vanzare in Vama

Strâmtura

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

spatii comerciale

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

145 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

85 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

11 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou plus depozitare

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Vindem centru radiologic

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Ultracentral Campulung Moldov ...

Ultracentral, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand loturi teren construibil - de la 22 euro/m ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 36.35 € / mp / lună

Teren intravilan 2063 mp, Campulung Moldovenesc

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

23.000 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren extravilan 18.039 mp Campulung Moldovenes ...

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

18.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 3178 mp teren intravilan in Campulung Mold ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

3.178 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2622 mp in Campulung Moldovene ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cabane langa Partia Rarau Campulung

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.500 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Vand teren intravilan in vatra molovitei 1358mp

Vatra Moldoviței

La ~15km distanță

1.358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

98.000 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Manastirea.Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~15km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
/ lună 73.96 € / mp / lună

Vand teren intravila in Manastirea Humorului , ...

Mănăstirea Humorului

La ~15km distanță

1.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

150.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Oportunitate! 1,2ha intravilan, Acces din DJ as ...

Mănăstirea Humorului

La ~15km distanță

12.800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

330.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren Direct de la Proprietar Manastirea Humoru ...

Mănăstirea Humorului

La ~15km distanță

22.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.400 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren intravilan

Sadova

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren cu vegetatie forestiera ( padure )

Voroneț

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

100 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vand teren central in Voronet

Voroneț

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand TEREN 4016mp

Voroneț

La ~15km distanță

4.016 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren 4000 MP

Voroneț

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Voroneț

La ~15km distanță

2.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Voroneț

La ~15km distanță

5.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

273.450 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Gura Humorului

La ~15km distanță

10.938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand Spatiu Comercial parter bloc

Gura Humorului

La ~15km distanță

300 mp utili