Proprietăți unice: 278
Proprietari: 278
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2622 mp in Campulung Moldovene ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
19

749 €
/ lună 9.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de lux 80 mp de inchiriat biro ...

Lisaura

80 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

129.800 €
/ lună 129,800.00 € / mp / lună

Vanzare 3 terenuri/ parcele

Central, Suceava

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
19

749 €
/ lună 9.36 € / mp / lună

Spa?iu comercial de lux 80 mp de inchiriat biro ...

Ipotești

80 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand loturi teren construibil - de la 22 euro/m ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

329.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren extravilan 164900 MP

Dârmoxa

164.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 92.59 € / mp / lună

Teren intravilan in Mitocasi 67500 euro

Mitocu Dragomirnei

27 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu pentru birouri -ser ...

Central, Suceava

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

47.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare Valea Brodinei km 8

Brodina

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

6.400 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Teren intravilan Scheia

Șcheia

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan, 7200 mp, cu deschidere la DN2 ...

Spătărești

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand teren hardic

Vicovu de Sus

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ocazie! O parcela de 13 ari Moara, la drumul ju ...

Moara

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

23.000 €
/ lună 1.28 € / mp / lună

Teren extravilan 18.039 mp Campulung Moldovenes ...

Câmpulung Moldovenesc

18.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

165.000 €
/ lună 205.48 € / mp / lună

Oportunitate unica! Ferma de vaci

Breaza

3 camere
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand / De Vanzare Parcele Teren Intravilan / Lo ...

Spătărești

999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 58.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, 8,6 ari, Comuna Scheia Suceav ...

Mihoveni

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.200 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

Vand teren 90 ari intravilan in spate la Rulmen ...

Șcheia

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 76.66 € / mp / lună

Vand Pamant Lisaura

Lisaura

587 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună
1.400 €
20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central

Central, Suceava

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ciocănești

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare/inchiriat 4 nivele

Burdujeni, Suceava

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

250 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Zamostea

Zamostea

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Tinoasa, Sf Ilie

Ipotești

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

109.000 €
/ lună 109 € / mp / lună

Teren 1000mp Sfantu Ilie Sf. Ilie str. Pacii - ...

Central, Suceava

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

103.489 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan* 2280 /ar, 4539mp, Drumul Cire ...

Horodnic

4.539 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

12.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €
/ lună

Teren de inchiriat Suceava

Șcheia

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Vand teren cu suprafata de 30 ari

Horodnic

3.000 mp teren