Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Moara

Moara

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare Moara

Moara

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

8.000 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Moara-Bulai

Moara

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5.000 €
/ lună 2.56 € / mp / lună

Vand Utilitati : -gaz -apa -canalizare -asfalt ...

Moara

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

165.000 €
/ lună 52.38 € / mp / lună

Vand teren Intravilan - Moara Nica - Suceava 31 ...

Moara

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ocazie! O parcela de 13 ari Moara, la drumul ju ...

Moara

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Moara Nica, Suceava

Moara

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
19

749 €
/ lună 9.36 € / mp / lună

Spa?iu comercial de lux 80 mp de inchiriat biro ...

Ipotești

La ~5km distanță

80 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

330 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Ipotești

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

550 €
/ lună
600 €
4.78 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Ipotești

La ~5km distanță

115 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial

Ipotești

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren ipotesti Suceava

Ipotești

La ~5km distanță

1.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Tinoasa, Sf Ilie

Ipotești

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

160.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Parcela 2500 mp teren pentru constructie in Tis ...

Ipotești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 105 mp in complexul Avanera

Universității, Suceava

La ~5km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

644 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Universității, Suceava

La ~5km distanță

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

16 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Proprietar ! Spatii Comerciale Avanera Bl.2 ~40 ...

Universității, Suceava

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial la Avanera

Universității, Suceava

La ~5km distanță

40 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

14 €
/ lună
644 €
0.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Policlinica, Suceava

La ~5km distanță

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

4.004 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial central 182mp

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună
59.000 €
427.35 € / mp / lună

Vand teren Florinta

Șcheia

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 59.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Teren 5000mp de vanzare intr o zona foarte lini ...

Șcheia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

149.000 €
/ lună 135.45 € / mp / lună

Teren 1.100 mp intravilan 2 deschideri, toate u ...

Șcheia

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4.000 €
/ lună 21.98 € / mp / lună

Spatiu comercial 182mp - direct proprietar

Șcheia

La ~5km distanță

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

3.370.000 €
/ lună 170.20 € / mp / lună

Vand teren 2ha cu deschidere 280m la centura Su ...

Șcheia

La ~5km distanță

19.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.200 €
/ lună 0.47 € / mp / lună

Vand teren 90 ari intravilan in spate la Rulmen ...

Șcheia

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

900 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Teren de inchiriat E85 Suceava

Șcheia

La ~5km distanță

1.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €
/ lună

Teren de inchiriat Suceava

Șcheia

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

18.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren Scheia 10 ari

Șcheia

La ~5km distanță

100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

6.400 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Teren intravilan Scheia

Șcheia

La ~5km distanță

3.000 mp teren