Proprietăți unice: 14
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT- ! ocazie rara !

Ultracentral, Vatra Dornei

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

442 €
/ lună 6.31 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Vatra Dornei

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, privelist ...

Central, Vatra Dornei

1.519 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

78.000 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren de vanzare - Vatra Dornei, strada Negrest ...

Central, Vatra Dornei

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

275.550 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Mun.Vatra Dornei ...

Central, Vatra Dornei

11.022 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

66.000 €
/ lună 199.40 € / mp / lună

Teren ultracentral 331 mp, str. 22 Decembrie, V ...

Ultracentral, Vatra Dornei

331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

59.900 €
/ lună 29.95 € / mp / lună

Teren intravilan Vatra Dornei (1km de centru)

Central, Vatra Dornei

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

45.000 €
/ lună 69.23 € / mp / lună

Teren 650 mp Vatra Dornei, Direct proprietar

Central, Vatra Dornei

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Teren Intravilan Vatra Dornei - 2833 mp

Central, Vatra Dornei

2.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Vatra Dornei

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan langa Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

12.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

46.800 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan in Vatra Dornei - 1040 mp (dir ...

Vatra Dornei

1.040 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Saru Dornei 2euro / mp

Sărișor

La ~5km distanță

22.415 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

170.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Teren Dorna Arini

Ortoaia

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Vand 3000 mp teren intravilan + casuta de munte ...

Ortoaia

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Ortoaia

La ~5km distanță

27.463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

49.500 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Vanzare teren 6.17 ha Dorna-Arini | Compact | P ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

61.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

140.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

La ~5km distanță

19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

5.500 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Teren la munte, Saru Dornei

Șaru Dornei

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

160.000 €
/ lună
1.600.000 €
8 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Șaru Dornei

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren cu priveliste spre muntele Ousoru

Dorna Candrenilor

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN!!/ sat Poiana Negrii/com Dorna ...

Poiana Negrii

La ~10km distanță

23.868 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Putnei

Valea Putnei

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ciocănești

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

70.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren investitie pe malul raului

Poiana Stampei

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Teren de vanzare

Satu Mare

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

138.000 €
/ lună
135.000 €
17.25 € / mp / lună

Teren la munte intravilan - bun pentru cabane, ...

Pojorâta

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
19.000 €
5.39 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bucovina ! OPORTUNITATE

Pojorâta

La ~20km distanță

3.340 mp teren