Proprietăți unice: 277
Proprietari: 277
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

16 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Proprietar ! Spatii Comerciale Avanera Bl.2 ~40 ...

Universității, Suceava

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

13.392 €
/ lună 13.39 € / mp / lună

Vand Teren intravilan 10 ari deschidere 50 metr ...

Șcheia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Afacere la cheie

Central, Rădăuți

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

3.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Casa+ teren intravilan langa E85 Darmanesti

Dărmănești

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilant de vanzare in centrul satului ...

Nisipitu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

125.000 €
/ lună 25.20 € / mp / lună

Teren intravilan cu pozitionare EXCELENTA

Iaslovăț

4.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

200.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Paulownia Domain

Ciprian Porumbescu

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 9.600 mp Spataresti langa be ...

Spătărești

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

31.000 €
/ lună 18.24 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipoveni, com. Mitocu Dragomir ...

Lipoveni

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

140.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Dumbraveni-Salageni

Dumbrăveni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan la DJ208A, Udesti, Suceav ...

Udești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

24.900 €
/ lună 52.98 € / mp / lună

Parcele teren 470 mp

Central, Salcea

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

62.000 €
/ lună 17.22 € / mp / lună

Teren intravilan 3600 mp Str. Lovinescu, Radase ...

Rădășeni

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

6.500 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Vand teren intravilan Scheia

Șcheia

9.234 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT- ! ocazie rara !

Ultracentral, Vatra Dornei

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

4.500 €
/ lună

De inchiriat 3 spatii de 200 m2 si hala de 450m ...

Central, Rădăuți

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.400 €
/ lună 24.89 € / mp / lună

Teren intravilan

Sadova

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in cladirea BCR

Fălticeni

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

9 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial Falticeni

Fălticeni

334 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 200mp+10 ari teren de inchiria ...

Șcheia

200 mp utili
10E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial 200mp+10 ari teren de inchiria ...

Șcheia

200 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de inchiriat in orasul siret

Exterior Vest, Siret

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

442 €
/ lună 6.31 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spa?iu comercial

Central, Vatra Dornei

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Teren intravilan

Cacica

576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Siret

Central, Siret

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Vand 3000 mp teren intravilan + casuta de munte ...

Ortoaia

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, privelist ...

Central, Vatra Dornei

1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

5.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium

Central, Suceava

480 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

672 €
/ lună 67.20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Vicovu de Sus

10 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Suceava, direct de la proprietari

Județul Suceava, cu o istorie bogată și un peisaj natural deosebit, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile sunt accesibile și variate, fiind ideale pentru antreprenori și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 8 euro pe lună, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 75 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 62% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru o gamă largă de chiriași.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge până la 227 euro/m².
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 1000 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de camere: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt cu 1 cameră (2%) și 2 camere (4%), fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.