Proprietăți unice: 17
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Afacere la cheie

Central, Rădăuți

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

4.500 €
/ lună

De inchiriat 3 spatii de 200 m2 si hala de 450m ...

Central, Rădăuți

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
/ lună 72 € / mp / lună

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

412 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Birou de inchiriat Radauti central

Central, Rădăuți

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

100 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Rădăuți

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

850 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 105 mp

Central, Rădăuți

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcela pe strada Francei de 800 mp

Central, Rădăuți

2.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Rădăuți

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Rădăuți

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan

Rădăuți

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Rădăuți

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 3 birouri - Zona Vladichii

Central, Rădăuți

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Rădăuți

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat hala depozit

Central, Rădăuți

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Rădăuți

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

360 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Apartament de inchiriat

Rădăuți

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial

Volovăț

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

La ~10km distanță

1.822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

De vanzare teren in Marginea zona Fantana Hordn ...

Marginea

La ~10km distanță

2.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

29 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare (1 Ha) INTRAVILAN Marginea!

Marginea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Ofer spatiu de inchiriat - 90 m2. Spatiul este ...

Marginea

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.390 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Marginea

La ~10km distanță

4.190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

125.000 €
/ lună 25.20 € / mp / lună

Teren intravilan cu pozitionare EXCELENTA

Iaslovăț

La ~10km distanță

4.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.200 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Vand teren cu suprafata de 30 ari

Horodnic

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren pretabil pt constructii, Horodnic de Sus, ...

Horodnic

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.850 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vinzare (fronturi de casa)

Horodnic

La ~10km distanță

23.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Hardic, intravilan, Horodnic de Sus

Horodnic

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

103.489 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan* 2280 /ar, 4539mp, Drumul Cire ...

Horodnic

La ~10km distanță

4.539 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Rădăuți, Județul Suceava

Rădăuți, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 30 euro, cu oferte ce încep de la 8 euro și ajung până la 1.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mari având 330 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 86% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face ideale pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Proprietari direcți: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Rădăuți reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine poziționate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!