Proprietăți unice: 55
Proprietari: 55
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Proprietar ! Spatii Comerciale Avanera Bl.2 ~40 ...

Universității, Suceava

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

5.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium

Central, Suceava

480 mp utili
2026
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spa?ii comerciale 40150 mp | Parter | Zona Mopa ...

Central, Suceava

40 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

644 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Universității, Suceava

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

4.004 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial central 182mp

George Enescu, Suceava

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

1.500 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Statie Banca

Central, Suceava

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.700 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren de vanzare Burdujeni sat

Burdujeni, Suceava

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1.750 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vitrina, parcare ?i facilit ...

Central, Suceava

120 mp utili
1978
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

3.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3500 Euro/ar in mun ...

Ițcani, Suceava

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren budujeni laniste

Burdujeni, Suceava

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Suceava, Tatarasi

Central, Suceava

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial la Avanera

Universității, Suceava

40 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.200 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Burdujeni, Suceava

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SALON DE COAFURA DE INCHIRIAT - Ultracentral Su ...

Ultracentral, Suceava

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Suceava zona LIDL - OMV Burduj ...

Burdujeni, Suceava

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Suceava

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

2.350 €
/ lună
1.856 €
5.06 € / mp / lună

Hala de inchiriat 464 mp + curte 800 mp | Total ...

Ițcani, Suceava

464 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea

Central, Suceava

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €
/ lună 129.78 € / mp / lună

Teren intravilan in Suceava cu deschidere la st ...

Central, Suceava

732 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.500 €
/ lună 51.69 € / mp / lună

Teren intravilan de 532 mp

Burdujeni, Suceava

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 65.67 € / mp / lună

Pamant de vinzare

Ițcani, Suceava

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 60 mp la demisol

Burdujeni, Suceava

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

70.434 €
/ lună 1,173.90 € / mp / lună

Pamant i travilan Brodina

Central, Suceava

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

324 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez spatiu birouri ULTRA CENTRAL - 36mp

Central, Suceava

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună
489 €
4 € / mp / lună

Spatii birouri /comercial 40,85,100 mp cu parca ...

Central, Suceava

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

43.000 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren Generos 3.311 mp in Lipoveni Ideal Invest ...

Vest, Suceava

3.311 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

129.800 €
/ lună 129,800.00 € / mp / lună

Vanzare 3 terenuri/ parcele

Central, Suceava

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu pentru birouri -ser ...

Central, Suceava

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare/inchiriat 4 nivele

Burdujeni, Suceava

60 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Suceava direct de la proprietari

Suceava, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transport și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 320 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și ajung până la 1.750 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mari având 240 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 68% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Suceava să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Comision zero: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 81 de zile, indicând o piață activă.