Proprietar
Proprietăți unice: 47
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

2.350 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

300.000 €
/ lună 159.49 € / mp / lună

Teren 1 880 Mp In Branesti | Padure Lac | Str. ...

Brănești

1.881 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

59.900 €
/ lună 99.83 € / mp / lună

Vanzare teren 600 mp Branesti central

Brănești

600 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren .

Brănești

4.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

2.900 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Imobil cazare P+2 500 mp 16 camere DN 3 -Bran ...

Brănești

500 mp utili
2E
2010
Agenție

6 luni în urmă
11

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere spații cu suprafețe între 600 mp și ...

Brănești

Agenție

11 luni în urmă
6

8.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

A2/E81/km31-16000mp(cat se doreste -negociabil) ...

Brănești

16.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.999 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Branesti

Brănești

350 mp utili
1E
2006
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

46.000 €
/ lună 198.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Brănești

232 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

499 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Doua deschideri-Zona in cont ...

Brănești

525 mp
525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Ocazie! Urgent! Proprietar. Vanzare Teren 3500 ...

Brănești

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

114.000 €
/ lună 160.11 € / mp / lună

Vand teren cu constructie Branesti Ilfov

Brănești

712 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 21.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat compus din anexel ...

Brănești

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan pentru casa

Brănești

555 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

44.000 €
/ lună 69.95 € / mp / lună

Teren Intravilan 629 Mp Branesti, Jud. Ilfov

Brănești

629 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.220.048 €
/ lună 52.50 € / mp / lună
1.161.950 €

Teren industrial 23.239 mp, 150 m deschidere St ...

Brănești

23.239 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

160.650 €
/ lună 51 € / mp / lună

Teren intravilan-Utilitati-Rezid-Asfalt-Posib c ...

Brănești

3.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.050 €
/ lună 129 € / mp / lună

TEREN 450 mp , Strada Violetelor ,Branesti

Brănești

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

142.000 €
/ lună 95.30 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti zona verde, P+2 E, ut ...

Brănești

1.490 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

152.000 €
/ lună 98.51 € / mp / lună

Teren intravilan 1543 mp zona verde, P+2E, util ...

Brănești

1.543 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

151.214 €
/ lună 98 € / mp / lună

Teren de vanzare in Branesti 1543 mp langa Padu ...

Brănești

1.543 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €
/ lună 122.70 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Brănești

489 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

195.000 €
/ lună 78 € / mp / lună
205.000 €

Vand teren in Branesti

Brănești

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

914.985 €
/ lună 61.08 € / mp / lună
554.297 €

Teren industrial 20.333 mp cu deschidere la DN3 ...

Brănești

14.981 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

112.200 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil in Branest ...

Brănești

2.040 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

73.150 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil, in Branes ...

Brănești

1.330 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

57.310 €
/ lună 43.09 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil 1042 mp, i ...

Brănești

1.330 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

229.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil, Branesti- ...

Brănești

5.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

261.000 €
/ lună 45 € / mp / lună
229.500 €

Vanzare teren intravilan construibil, Branesti- ...

Brănești

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

140.400 €
/ lună 117 € / mp / lună

Teren De Vanzare Branesti, Ilfov-1.200 Mp | Des ...

Brănești

1.200 mp teren
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Brănești, județul Ilfov

Brănești, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o poziție strategică, fiind accesibil prin diverse rute de transport. Această zonă este ideală pentru afaceri datorită proximității față de capitală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.000 euro, cu oferte ce încep de la 903 euro și ajung până la 15.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 350 m², cu cele mai mari proprietăți având 3.810 m² și cele mai mici de 170 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 9% dintre oferte sunt spații cu 1 cameră, iar restul sunt mai mari.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 4 euro, cu valori care pot ajunge până la 9 euro pentru proprietățile de top.
  • Construcții recente: 9% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, oferind opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Brănești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!