Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 12
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

4.000 €
/ lună 6.72 € / mp / lună

Inchiriez hala noua 595mp Centura / Domnesti

Olteni

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala de inchiriat. Depozitare sau productie.

Olteni

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Vand lot invand teren Clinceni olteni strada ga ...

Olteni

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare Clinceni

Olteni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

105 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Clinceni-Put Olteni str.Ort ...

Olteni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren 2700 m2 Clinceni Ilfov Olteni, ...

Olteni

2.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

38 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare CLINCENI

Olteni

17.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

70 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Intravilan 1000mp Clinceni SAT OLTENI,jud ...

Olteni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

0 €
/ lună

Teren de inchiriat Domnesti 2200 mp, deschidere ...

Olteni

2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

170.000 €
/ lună 205.56 € / mp / lună

Teren intravilan 827 mp Sector 6posibilitate ex ...

Olteni

827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 607.48 € / mp / lună

Vand teren 485mp, deschidere 19,3m, fundatie du ...

Olteni

107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Domnesti

Olteni

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

39.900 €
/ lună
39.999 €
60 € / mp / lună

Teren 665 mp, zona linistita Domnesti, Clinceni

Olteni

665 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,900 € și 39.999 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial centura Domnesti

Olteni

136 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan BRAGADIRU Str. Alunului 500mp

Olteni

500 mp teren
4E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

3.867 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala 595 mp noua Pasajul Domnesti/Soseaua de C ...

Domnești

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
10

3.200 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Hale noi 444 mp Domnesti- Centura Bucuresti

Domnești

La ~5km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.960 mp de vanzare Domnesti, Ilfov, zon ...

Domnești

La ~5km distanță

10.960 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
4

65.000 €
/ lună 81.76 € / mp / lună

LOT teren 795 mp in RATE fara dobanda 65.000 eu ...

Domnești

La ~5km distanță

795 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

180.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 4500mp Strada Rasaritului Darv ...

Domnești

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

27.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Intravilan | Domnesti | Forma Ideala | Po ...

Domnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

149.000 €
/ lună 74.50 € / mp / lună

Teren 2.000 mp Domnesti zona centrala, utilitat ...

Domnești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

205.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Dumbrava Minunata in Domnesti, ...

Domnești

La ~5km distanță

1.370 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 87.04 € / mp / lună

Teren 517mp, Domnesti, Ilfov, pozitie excelenta

Domnești

La ~5km distanță

517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.999 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

OFERTA -Vand/Schimb Teren Domnesti - 450 mp uti ...

Domnești

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Domnesti

Domnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

650.000 €
/ lună
700.000 €
65 € / mp / lună

Teren intravilan 10,000mp Domnesti / Soseaua Cu ...

Domnești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 650,000 € și 700.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

23.500 €
/ lună 44.76 € / mp / lună

De vanzare | Teren intravilan 525mp in Teghes, ...

Domnești

La ~5km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

100 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1135 mp (1000 mp utili) Domnes ...

Domnești

La ~5km distanță

1.135 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

195.994 €
/ lună 43 € / mp / lună

Loturi Teren Intravilan Domnesti

Domnești

La ~5km distanță

4.558 mp teren