Proprietar
Proprietăți unice: 46
Proprietari: 16
Agenție

3 luni în urmă
8

29.000 €
/ lună 63.04 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 460 mp | Branesti ...

Brănești

460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vadul Anei

Brănești

1.886 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

233.800 €
/ lună 135.14 € / mp / lună

Branesti Ilfov Teren intravilan 1730 mp, Strada ...

Brănești

1.730 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

131.100 €
/ lună 69 € / mp / lună

Teren 1900 m2 intravilan parcelabil

Brănești

1.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

236.000 €
/ lună 118 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare cu deschidere la la ...

Brănești

2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

145.000 €
/ lună 48.33 € / mp / lună

Teren Intravilan pentru constructie, 3000mp, Br ...

Brănești

3.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

1.264 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

150.000 €
/ lună 138.89 € / mp / lună

Teren de vanzare cu autorizatie si proiect

Brănești

1.080 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 10.000 intravilan industrial , Branesti

Brănești

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan Branesti Ilfov, 7364mp, 2 ...

Brănești

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

123.200 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Branesti Ilfov

Brănești

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

1 camere
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hale Depozite de 100 si 110mp + curte de 72 mp ...

Brănești

110 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren 1.524 mp cu deschidere la DN3 | Vizibilit ...

Brănești

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Inchiriez teren industriilor 2 si 3 Branesti il ...

Brănești

4.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Pantelimon -Branesti inchiriere spatiu hala

Brănești

600 mp utili