Proprietăți unice: 43
Proprietari: 10
Agenție

5 luni în urmă
18

5.680 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere sediu bancar, 284 mp, zona ultracent ...

Ultracentral, Satu Mare

284 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
18

1.300 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Birou de inchriat, 255 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

255 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

500 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Birou de inchriat, 93 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

93 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

476 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Inchiriez birou in zona ultracentrala

Ultracentral, Satu Mare

50 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună
1 €
4.79 € / mp / lună

Afacere la cheie, sala de biliard, ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

313 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

370 €
/ lună

Chirie ap 2 camere ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
52 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370 €
/ lună

Chirie ap 2 camere ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună

Chirie apartament cu 1 camera, Zona Ultracentra ...

Ultracentral, Satu Mare

1 camere
45 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Ultracentral, ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
60 mp
Etaj 4
1996
Agenție

3 luni în urmă
4

270 €
/ lună

Dau in chirie apt 2 camere, ultracentral, centr ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
45 mp
Etaj 9
1970
Agenție

Mai mult de un an
11

950 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

De inchiriat 2 Spatii Ultracentrale in Satu Mar ...

Ultracentral, Satu Mare

55 mp utili
2E