Proprietăți unice: 43
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

340 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere decomandate 70mp ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
70 mp
Etaj 3
8E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

320 €
/ lună

Inchiriez apartament ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birou

Ultracentral, Satu Mare

85 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
17

290 €
/ lună

Ultracentral | Apartament cu 2 camere - Etaj 1

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 3
1934
Agenție

2 luni în urmă
18

1.201 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

VIDEO | Spatiu comercial ULTRACENTRAL 106 mp + ...

Ultracentral, Satu Mare

106,77 mp utili
3E
1934
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
12.96 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT CENTRAL

Ultracentral, Satu Mare

140 mp utili
2023
Agenție

6 zile în urmă
1

2.700 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertat ...

Ultracentral, Satu Mare

200 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp Ultracentr ...

Ultracentral, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp Ultracentr ...

Ultracentral, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

32.500 €
/ lună 773.81 € / mp / lună

Teren intravilan, proprietate 43 mp + construct ...

Ultracentral, Satu Mare

42 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.373 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 105.60 mp, zona ...

Ultracentral, Satu Mare

105 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial, 77.56 mp, zona Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

77 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial, 77.56 mp, zona Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

77,56 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Garsoniera ultracentrala de inchiriat cu terasa ...

Ultracentral, Satu Mare

1 camere
30 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

440 €
/ lună

Casa Mobilata Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament modern ULTRACENTRAL cu 2 c ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
Agenție

1 lună în urmă
9

1.200 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu comercial 210 mp - Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

210 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

300 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 2 camere Ultracentr ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1
1970
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 3 camere in zona Ul ...

Ultracentral, Satu Mare

3 camere
90 mp
Etaj 1
1972
Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 80 mp Ultracentr ...

Ultracentral, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

59.000 €
/ lună 842.86 € / mp / lună

Spa?iu Comercial, 70 mp , demisol, ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

700 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat - Cu ...

Ultracentral, Satu Mare

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

390 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat - str Libe ...

Ultracentral, Satu Mare

60 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Satu Mare, zon ...

Ultracentral, Satu Mare

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

400 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 2 camere ultracentr ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
80 mp
Etaj 2
2000
Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat - zona Ultra C ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
55 mp
Etaj 2
1997
Agenție

2 luni în urmă
11

400 €
/ lună

VIDEO | Ultracentral | Apartament spatios cu 2 ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
60 mp
Etaj 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
9

350 €
/ lună

Chirie 2 camere,Ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 3
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

393 €
/ lună 11.91 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat - 33 mp, vitri ...

Ultracentral, Satu Mare

33 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

De inchiriat Spa?ii de birouri/Avocatura/Banca ...

Ultracentral, Satu Mare

303 mp utili
2000