Proprietăți unice: 508
Proprietari: 128
Agenție

1 săptămână în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament central 3 camere de inchiriat

Central, Satu Mare

3 camere
72 mp
Etaj 5 / 7
1988
Agenție

3 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Apartament 2 Camere / Deco ...

Solidarității, Satu Mare

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
1

18.000 €
/ lună 6.12 € / mp / lună

Teren , Loc De Casa Medisa , 2.943 Mp

Central, Satu Mare

2.943 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
7

70.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Ofer spre vanzare teren intravilan Viile Satu M ...

Central, Satu Mare

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

340 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere decomandate 70mp ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
70 mp
Etaj 3
8E
Agenție

3 zile în urmă
16

220 €
/ lună

Ofer spre inciriere Apartament 2 Camere Aleea I ...

Central, Satu Mare

2 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
16

280 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Apartament 2 Camere Zona C ...

Carpați 1, Satu Mare

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

170 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat ,carpati 2 ,etaj 4.

Carpați 2, Satu Mare

1 camere
Etaj 4
Agenție

4 zile în urmă

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, 55 mp, zon ...

2 camere
55 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

260 €
/ lună

Apartament 2 camere 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

2 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

4 zile în urmă
8

260 €
/ lună

Apartament 2 camere 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

320 €
/ lună

Inchiriem apartament 3 camere 320

Micro 17, Satu Mare

3 camere
4E
Agenție

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament modern cu vedere panoramica, Piata V ...

Central, Satu Mare

2 camere
60 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

144 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera

Exterior Vest, Satu Mare

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.000 €
/ lună 54.78 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vetis,strada Viorelelo ...

Central, Satu Mare

785 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

270 €
/ lună

Apartament 2 camere, 42 mp, zona ?coala Mircea ...

Micro 14, Satu Mare

2 camere
42 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă
14

270 €
/ lună

Apartament 2 camere modern, parcare inclusa, Ca ...

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
54 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă
11

325 €
/ lună

Prima inchiriere! Renovat, 2 camere, modern, AC ...

Micro 17, Satu Mare

2 camere
54 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

500 €
/ lună

Inchiriez apartament studio si apartament cu 2 ...

Central, Satu Mare

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

124 €
/ lună

Dau Garsoniera in chirie !

Central, Satu Mare

1 camere
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

270 €
/ lună

Dau spre chirie apartament doua camere

Central, Satu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

320 €
/ lună

Inchiriez apartament ultracentral

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 150 mp, zona centrala

Central, Satu Mare

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

199.000 €
/ lună 233.57 € / mp / lună

Pont - de vanzare teren intravilan Titulescu, l ...

Titulescu, Satu Mare

852 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

260 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in apropier ...

Burdea, Satu Mare

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

200 €
/ lună

Chirie garsoniera Micro 16, etj 1

Micro 16, Satu Mare

1 camere
21 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

550 €
/ lună

Apartament de Inchiriat la Shopping Plaza Etaj ...

Exterior Vest, Satu Mare

3 camere
100 mp
Demisol
2015 (Finalizată)
Agenție

4 zile în urmă
11

480 €
/ lună

Apartament nou de inchiriat zona centrala

Central, Satu Mare

3 camere
75 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Shopping PLazza

Central, Satu Mare

2 camere
75 mp
2016
15E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birou

Ultracentral, Satu Mare

85 mp utili