6 zile în urmă
1
- Agenție
Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii
2.700 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
13.50 €
/ mp
/ lună
Ultracentral, Satu Mare
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu comercial ultracentral- in Piata Libertatii- de inchiriat ! Suprafata 200 mp, Pret 2700 Euro/luna, Tel
ID anun? : 1778568347
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 13 Mai 2026
ID anunț: 1599822
Suprafață utilă:
200 mp
Suprafață utilă totală:
200 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Satu Mare
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Careiului
- Spații comerciale de închiriat în Lucian Blaga
- Spații comerciale de închiriat în Semicentral
- Spații comerciale de închiriat în Botizului
- Spații comerciale de închiriat în Titulescu
- Spații comerciale de închiriat în Aurel Vlaicu
- Spații comerciale de închiriat în Bercu Roșu
- Spații comerciale de închiriat în Periferie
- Spații comerciale de închiriat în Cloșca