Proprietăți unice: 738
Proprietari: 202
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
18

300 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere Etaj I, MV2, Str ...

Carei

2 camere
58 mp
Etaj 1
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament central 3 camere de inchiriat

Central, Satu Mare

3 camere
72 mp
Etaj 5 / 7
1988
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

250 €
/ lună

Chirie 2 camere Etaj III Carei - Str. Platanilo ...

Carei

2 camere
40 mp
Etaj 3
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Apartament 2 Camere / Deco ...

Solidarității, Satu Mare

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
1

18.000 €
/ lună 6.12 € / mp / lună

Teren , Loc De Casa Medisa , 2.943 Mp

Central, Satu Mare

2.943 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

70.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Ofer spre vanzare teren intravilan Viile Satu M ...

Central, Satu Mare

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

340 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere decomandate 70mp ...

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
70 mp
Etaj 3
8E
Agenție

3 zile în urmă
16

220 €
/ lună

Ofer spre inciriere Apartament 2 Camere Aleea I ...

Central, Satu Mare

2 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
16

280 €
/ lună

Ofer spre inchiriere Apartament 2 Camere Zona C ...

Carpați 1, Satu Mare

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

170 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat ,carpati 2 ,etaj 4.

Carpați 2, Satu Mare

1 camere
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă
8

74.000 €
/ lună 54.81 € / mp / lună

Teren Bercu Rosu

Păulești

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

2.800 €
/ lună 2 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Necopoi

Necopoi

1.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, 55 mp, zon ...

2 camere
55 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

320 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere ultracentral

Horea

2 camere
50 mp
Etaj 1
4E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

260 €
/ lună

Apartament 2 camere 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

2 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

4 zile în urmă
8

260 €
/ lună

Apartament 2 camere 14 Mai

14 Mai, Satu Mare

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

260 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Negrești-Oaș

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

320 €
/ lună

Inchiriem apartament 3 camere 320

Micro 17, Satu Mare

3 camere
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

27.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Păulești

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere

Lunca Apei

2 camere
56 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament modern cu vedere panoramica, Piata V ...

Central, Satu Mare

2 camere
60 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

144 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera

Exterior Vest, Satu Mare

1 camere
30 mp
Agenție

5 zile în urmă
2

150.000 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Teren intravilan 8400 mp - oportunitate excelen ...

Viile Satu Mare

8.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Casa de inchiriat P+M, Zona Martinesti

Mărtinești

4 camere
140 mp
Agenție

5 zile în urmă
10

500 €
/ lună

Casa de inchiriat P+M, Zona Martinesti

Odoreu

4 camere
140 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.000 €
/ lună 54.78 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vetis,strada Viorelelo ...

Central, Satu Mare

785 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

270 €
/ lună

Apartament 2 camere, 42 mp, zona ?coala Mircea ...

Micro 14, Satu Mare

2 camere
42 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă
14

270 €
/ lună

Apartament 2 camere modern, parcare inclusa, Ca ...

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
54 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă
11

325 €
/ lună

Prima inchiriere! Renovat, 2 camere, modern, AC ...

Micro 17, Satu Mare

2 camere
54 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

500 €
/ lună

Inchiriez apartament studio si apartament cu 2 ...

Central, Satu Mare

2 camere
Etaj 2