Proprietăți unice: 218
Proprietari: 60
Agenție

1 săptămână în urmă
13

400 €
/ lună

Apartament central 3 camere de inchiriat

Central, Satu Mare

3 camere
72 mp
Etaj 5 / 7
1988
Agenție

3 zile în urmă
1

18.000 €
/ lună 6.12 € / mp / lună

Teren , Loc De Casa Medisa , 2.943 Mp

Central, Satu Mare

2.943 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

70.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Ofer spre vanzare teren intravilan Viile Satu M ...

Central, Satu Mare

4.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
16

220 €
/ lună

Ofer spre inciriere Apartament 2 Camere Aleea I ...

Central, Satu Mare

2 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

5 zile în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament modern cu vedere panoramica, Piata V ...

Central, Satu Mare

2 camere
60 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

43.000 €
/ lună 54.78 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Vetis,strada Viorelelo ...

Central, Satu Mare

785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

500 €
/ lună

Inchiriez apartament studio si apartament cu 2 ...

Central, Satu Mare

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

124 €
/ lună

Dau Garsoniera in chirie !

Central, Satu Mare

1 camere
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

270 €
/ lună

Dau spre chirie apartament doua camere

Central, Satu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 150 mp, zona centrala

Central, Satu Mare

150 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
11

480 €
/ lună

Apartament nou de inchiriat zona centrala

Central, Satu Mare

3 camere
75 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Shopping PLazza

Central, Satu Mare

2 camere
75 mp
2016
15E
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

340 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
77 mp
Etaj 2 / 3
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 6
2010
Agenție

9 luni în urmă
9

266 €
/ lună

De inchiriat: Apartament la casa in zona Centra ...

Central, Satu Mare

3 camere
80 mp
20 mp teren
f.s. 1 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

300 €
/ lună

Centru | Apartament cu 2 camere | Gata de mutat

Central, Satu Mare

2 camere
48 mp
Etaj 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună

Apartament 2 camere central parter de inchiriat

Central, Satu Mare

2 camere
50 mp
Parter
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.700 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 40 mp, zona Semi ...

Central, Satu Mare

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Satu Mare

4 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

326 €
/ lună 8.15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 40 mp, zona semi ...

Central, Satu Mare

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

58.000 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Teren intre Dumbrava si Mediesu Aurit 4ha

Central, Satu Mare

40.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

285 €
/ lună

Dau in chirie apart cu 2 camere mari central

Central, Satu Mare

2 camere
Parter
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

312.000 €
/ lună 38.55 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare str. Ion Popdan

Central, Satu Mare

8.094 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

450 €
/ lună

De incshiriat: Apartament cu 3 camere in zona B ...

Central, Satu Mare

3 camere
95 mp
2010
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 79.17 € / mp / lună

Teren intravilan, 1200 mp, cartier Marcus

Central, Satu Mare

1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Balta Blonda

Central, Satu Mare

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

11.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.000 €
/ lună 37.27 € / mp / lună

Teren extravilan intre case, 1288 mp, Ratu Mare

Central, Satu Mare

1.288 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

382 €
/ lună

Inchiriem apartamente 3 camere Gellert Sandor 5 ...

Central, Satu Mare

3 camere
66 mp
Etaj 3
2000