Proprietăți unice: 34
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
15

500 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 3 camere Semicetral

Semicentral, Satu Mare

3 camere
75 mp
Parter
2010
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.143 €
/ lună
945 €
8.47 € / mp / lună

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Semicentral, Satu Mare

135 mp
Agenție

10 luni în urmă
2

700 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR

Semicentral, Satu Mare

128 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

6.292 €
/ lună
5.200 €
16.43 € / mp / lună

Spații birouri Satu Mare (383 mp)

Semicentral, Satu Mare

383 mp
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

2.117 €
/ lună
1.750 €
17.64 € / mp / lună

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Semicentral, Satu Mare

120 mp
Parter / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
17

1.000 €
/ lună

Casa parter de inchiriat, semicentral

Semicentral, Satu Mare

7 camere
220 mp
1.200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

412.000 €
/ lună 1,807.02 € / mp / lună

Afacere ?i casa de vanzare ,228 mp, zona Semice ...

Semicentral, Satu Mare

228 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

350 €
/ lună

Chirie,Ap.2 camere,Semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
50 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

73.000 €
/ lună 78.49 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 930 mp, zona Semic ...

Semicentral, Satu Mare

930 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

360 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 71 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
71 mp
Etaj 1
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament 3 camere SEMICENTRAL

Semicentral, Satu Mare

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
15

350 €
/ lună

Chirie,Ap.2 camere,Semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
51 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

390 €
/ lună

Apartament 2 camere, 89 mp, zona Semicentrala

Semicentral, Satu Mare

2 camere
89 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
16

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial, 250 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 270 mp, zona Sem ...

Semicentral, Satu Mare

270 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

400 €
/ lună

De inchiriat: Apartament cu 2 camere in zona Se ...

Semicentral, Satu Mare

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
2010
Agenție

2 luni în urmă
13

500 €
/ lună

Aartament 2 camere, 65 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
20

500 €
/ lună

Chirie,Ap.2 camere,Semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
57 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

370 €
/ lună

Etaj I | Apartament decomandat cu 3 camere | Se ...

Semicentral, Satu Mare

3 camere
90 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.96 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

4.448,5 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 64.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2400 mp, Titulescu

Semicentral, Satu Mare

2.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

4.449 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
12

440 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 80 mp, zona Semi ...

Semicentral, Satu Mare

80 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 30 mp, zona Piata de V ...

Semicentral, Satu Mare

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

6 luni în urmă
1

48.738 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial, 4.448,50 mp, zona Semicentral

Semicentral, Satu Mare

8.123 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
14

750 €
/ lună
2.000 €
1.88 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 150 mp, zona semicentrala

Semicentral, Satu Mare

400 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 750 € și 2.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

245 €
/ lună

Inchiriez apartament semicentral

Semicentral, Satu Mare

2 camere
45 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 2 camere, 74 mp, zona ...

Semicentral, Satu Mare

2 camere
74 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 2 camere, 74 mp, zona ...

Semicentral, Satu Mare

2 camere
74 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
8

260 €
/ lună

Garsoniera moderna, 32 mp, chirie facturata, zo ...

Semicentral, Satu Mare

1 camere
32 mp
Mansardă / 3
3E