Proprietăți unice: 192
Proprietari: 192
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

415.908 €
/ lună 41.59 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati pregatit pentru c ...

Șura Mică

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Teren : 750mp / intravilan/ construibil / str. ...

Avrig

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren benzinarie/servicii langa autostrada ...

Apoldu de Jos

4.252 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

86.900 €
/ lună 144.83 € / mp / lună

Dealul Selimbarului teren intravilan imprejmuit ...

Cisnădie

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

280 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Selimbar

Șelimbăr

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchirirz hala industriala spa?iu comercial

Nocrich

1.000 mp utili
3.470 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Sibiu, Complex Co ...

Hipodrom 1, Sibiu

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren sau vand.

Apoldu de Sus

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

499 €
/ lună 7.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 4 birouri ultracentral

Ultracentral, Sibiu

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial aprox. 30mp Vizibili ...

Central, Tălmaciu

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriez magazin alimentar mixt in Talmaciu pr ...

Central, Tălmaciu

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

320 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centru Medias

Central, Mediaș

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial,70mp str Doamna Stanca, Selimb ...

Central, Sibiu

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu 600mp Sibiu, str. ?iglari nr. ...

Central, Sibiu

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

439 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Calea Dumbrăvii, Sibiu

33 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 439 € și 440 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

325 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

gradini de inchiriat

Șelimbăr

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str 9Mai

Central, Sibiu

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

13 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare

Central, Sibiu

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

210 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mediaș

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

89.000 €
/ lună
300 €
1,000.00 € / mp / lună

Vand casa pretabila spatiu de birouri sau cabin ...

Central, Mediaș

89 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona ultracentra ...

Central, Mediaș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren intravilan

Șura Mare

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial pentru ori ce tip de ...

Rășinari

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu ideal pentru activita?i educa?ionale in ...

Sub Arini, Sibiu

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu in salon de infrumuse?are Cale ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

39 €
/ lună 19.50 € / mp / lună

Birou de vanzare

Central, Sibiu

2 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

430 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Inchiriez 60mp spatiu comercial + inca 60mp opt ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Sala de dans - Zumba - Pilates - After-Before S ...

Central, Sibiu

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

240.000 €
/ lună 240 € / mp / lună

Spatiu comercial + imobil

Cristian

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

39 €
/ lună

inchiriere

Șelimbăr