Proprietăți unice: 117
Proprietari: 117
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

390.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Sud, Caracal

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal str. art ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

24.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal , 970mp, deschidere 23 ...

Central, Caracal

970 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal, str. Ar ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

175 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Caracal (2.650 mp)

Central, Caracal

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Vand teren Gubandru

Central, Balș

2.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Închiriez Spațiu Comercial NOU 600 mp - str. Cr ...

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

33.000 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan , zona linistita

Central, Caracal

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
/ lună 81.82 € / mp / lună

Vand teren in Bals

Central, Balș

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Balș

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

410 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

de inchiriat spatiu comercial zona centrala

Central, Caracal

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

24.900 €
/ lună 6.65 € / mp / lună

Teren intravilan 3743 mp Frunzaru asfalt, apa s ...

Băbiciu

3.743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Balș

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

700 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

491 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Greci (Schitu)

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

330.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan

Slătioara

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal Str. Artarului - lotur ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial NOU 600 mp Vizibilit ...

Central, Caracal

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

550 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Olt, direct de la proprietari

Județul Olt, situat în sudul României, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru prețurile competitive. Imoradar24.ro a analizat piața, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 640 euro, cu oferte care încep de la 13 euro și pot ajunge până la 250.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mari spații având 1.100 m² și cele mai mici de 24 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 58% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 370 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Facilități: Spațiile comerciale disponibile includ opțiuni cu locuri de parcare, cu un preț mediu de 800 euro pentru aceste proprietăți.

Județul Olt reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!