Proprietăți unice: 146
Proprietari: 146
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

26.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren de vanzare 5000 mp cu deschidere la E85 S ...

Bogdan Vodă

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

40.000 €
/ lună 1,666.67 € / mp / lună

spa?iu comercial

Ruși-Ciutea

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.910 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in O ...

Ultracentral, Onești

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Proprietar,vand teren 800 mp teren Magura-Farbe

Măgura

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiries spatiu ultracentral, activitati sport ...

Ultracentral, Bacău

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Mihai Viteazul

Central, Bacău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

64.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Teren intravilan pe strada principala Slanic Mo ...

Central, Slănic-Moldova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

285 €
/ lună 20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Marasesti 10, 14m ...

Central, Bacău

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.920 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat/de vanzare spatiu comercial in sup ...

Ultracentral, Onești

192 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Onești

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

764 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Spatiu comercial str Chimiei de inchiriat vanza ...

Narcisa, Bacău

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Lilieci

Lilieci

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Triaj Darmanesti

Dărmăneasca

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat!

Buhoci

649 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.800 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Spa?iu cu vad excep?ional in zona Orizont

Cornișa, Bacău

122 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.950 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Piata Sud

Sud, Bacău

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

48.000 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren intravilan, Comuna Oituz

Călcâi

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Urgent!Inchiriez vand spatiu comercial

Coman

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan +extravilan

Bălțata

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

600 €
/ lună 16.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bacău

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez camere pentru activitati beauty, intr ...

Exterior Vest, Bacău

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

292 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat 375 mp + curte 1400 mp | acce ...

Nicolae Bălcescu

375 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp Strada 22 Decembrie Moinesti (vasi ...

Coman

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.77 € / mp / lună

Terent de vanzare

Central, Moinești

2.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

85.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Schimb teren 17000 mp cu casa sau apartament in ...

Central, Bacău

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Vand 5,400 mp = Teren Extravilan in Luncani; Ba ...

Luncani

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

850 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Inchiriez Hala , com.Buhoci , jud.Bacau

Buhoci

380 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Bacău, direct de la proprietari

Județul Bacău, o zonă cu un potențial economic în creștere, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 650 euro, cu oferte care încep de la 20 euro și pot ajunge până la 6.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 80 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 4.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 56% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 70 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 2 sau 3+ camere, fiecare având o cotă de 2% din total.

Județul Bacău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!