2 luni în urmă
5
- Proprietar
- Comision 0%
inchiriez spatiu productie sau depozitare
1.440 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
11.16 €
/ mp
/ lună
Central, Sibiu
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
inchiriez pe str. calea Surii Mici nr 39 spatiu industrial format din hala de 129 mp cu teren propriu 690 mp, cale acces 200(teren total 1000 mp). Beneficiaza de toate utilitatiile. se poate si cumpara la pret 350000 euro ID anun? : 1773811796
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 16 Mai 2026
ID anunț: 1298032
Suprafață utilă:
129 mp
Suprafață utilă totală:
129 mp
Regim înălțime:
P+1E
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Sibiu
- Spații comerciale de închiriat în Turnișor
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Calea Dumbrăvii
- Spații comerciale de închiriat în Mihai Viteazul
- Spații comerciale de închiriat în Aeroport
- Spații comerciale de închiriat în Industrial Est
- Spații comerciale de închiriat în Industrial Vest
- Spații comerciale de închiriat în Vest
- Spații comerciale de închiriat în Vasile Aaron
- Spații comerciale de închiriat în Ștrand