Proprietăți unice: 72
Proprietari: 72
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Sibiu si Sura Mare prive ...

Central, Sibiu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 94mp

Central, Sibiu

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.798 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Inchiriez casa, spatiu comercial in Sibiu ultra ...

Ultracentral, Sibiu

270 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

350 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cabinet medical

Cedonia, Sibiu

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

6.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren Sat Moardes , Comuna Mihaileni

Central, Sibiu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

1 €
/ lună

Inchiriem posturi de coafor & manichiura intr-u ...

Central, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.400 €
/ lună

PF Inchiriez clinica medicala/stomatologica in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Rate Cristian sibiu

Vest, Sibiu

3.750 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial/birou 50mp, Parter, Bloc nou, ...

Țiglari, Sibiu

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

4.780 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 478 mp( Et3B,478mp+Et4B,4 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

478 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

880 €
/ lună 10 € / mp / lună

4 spatii birouri Et. 1 B - de la 88 mp la 227 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

88 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

5.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birou de la 510 mp(Et7A-510mp+Et8A-51 ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.300 €
/ lună 23 € / mp / lună

NOU Spațiu comercial/ 100 mp/Terasă/Pietonală/C ...

Orașul de Jos, Sibiu

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez cladire de birouri

Periferie, Sibiu

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 5300 mp

Central, Sibiu

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Sibiu

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat la parter 65mp

Central, Sibiu

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.650 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Sibiu

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Lazaret 48m

Lazaret, Sibiu

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

114 €
/ lună 7.13 € / mp / lună

Inchiriez Container!

Central, Sibiu

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Ichiriez spatiu central 250

Central, Sibiu

35 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Salon de infrumuse?are spa?iu pt servicii de in ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birouri, 3 camere, parcare. Finisat la c ...

Central, Sibiu

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

3.600 €
/ lună 80 € / mp / lună

De inchiriat -Spatiu comercial cu alimentatie p ...

Central, Sibiu

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

275 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Exterior Vest, Sibiu

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

850 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala

Central, Sibiu

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

800 €
/ lună 50 € / mp / lună

Inchiriez un mic spatiu comercial in Piata Mica ...

Central, Sibiu

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

102.000 €
/ lună 2,756.76 € / mp / lună

Ultra central Vand spatiu comercial si hotelier ...

Central, Sibiu

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare In Tropinii Vechi

Central, Sibiu

554 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Sibiu, direct de la proprietari

Sibiu, un oraș cu o bogată istorie și cultură, este cunoscut pentru centrul său istoric și atracțiile turistice, precum Piața Mare și Podul Minciunilor. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte care încep de la 75 euro și pot ajunge până la 5.100 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 65 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 3% din oferte sunt spații cu 1 cameră, 3% cu 2 camere și 3% cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: 59% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și comercianți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 133 de zile, indicând o piață activă.

Sibiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, direct de la proprietari, într-un oraș plin de viață și cu un potențial economic în creștere. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!