Proprietăți unice: 192
Proprietari: 192
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

550 €
/ lună
600 €
6.25 € / mp / lună

Spa?iu disponibil pentru afacerea ta!

Turnișor, Sibiu

88 mp utili
1970
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Cabinet stomatologic de inchiriat

Șelimbăr

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

43.500 €
/ lună 86.31 € / mp / lună

Teren intravilan Sura Mare 504mp

Șura Mare

504 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

28.000 €
/ lună 13.14 € / mp / lună

Vand teren zona Sibiel-Marginimea Sibiului

Fântânele

2.131 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Transfagarasan

Cârțișoara

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sibiu

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Cisnadioara - certi ...

Cisnădioara

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp zona centra ...

Mediaș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

57.150 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare - Sura Mica

Șura Mică

381 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan Orlat

Central, Sibiu

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Valea Avrigului

Avrig

1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriez cladire birouri

Lotrioara

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €
/ lună 49.79 € / mp / lună

Vind parcela teren 703 mp

Cisnădie

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren ,intrare valea lupului racovita

Racovița

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Ultracentral, spatii de 25-240 mp in cladire cu ...

Ultracentral, Sibiu

275 mp utili
2002
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

125.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 1250 mp cu priveliste superba ...

Șura Mare

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

325.000 €
/ lună 78.24 € / mp / lună

Vand teren zona Campsor - Sibiu ( la strada nou ...

Ștrand, Sibiu

4.154 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

89.662 €
/ lună 127 € / mp / lună

Teren \ toate utilitatile \ PUZ aprobat \ Cisna ...

Cisnădioara

706 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

143.000 €
/ lună 23.83 € / mp / lună

Teren in zona de urbanizare mal Cibin, Sibiu PU ...

Gușterița, Sibiu

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

180.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

vand teren intravilan! 3000 mp zona industriala ...

Central, Sibiu

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
/ lună 73.08 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrigului

Avrig

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand parcele de Teren pentru casa intravilan Ra ...

Central, Sibiu

3.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilant Hamba

Hamba

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.100 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri clasa A, 280 mp, str Stefan cel Mare, c ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

167 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand parcela in Selimbar

Șelimbăr

814 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
/ lună 2,200.00 € / mp / lună

In Sibiu, de VANZARE, 50 mp, spatiu comercial, ...

Central, Sibiu

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

185.000 €
/ lună 88.10 € / mp / lună

Teren panoramic Cisnadioara Vedere Fagaras & Ce ...

Cisnădioara

925 m

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

79.920 €
/ lună 53.67 € / mp / lună

Loturi industriale PUZ aprobat, utilitati, acce ...

Ocna Sibiului

1.489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

99.000 €
/ lună 99 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tocile cu priveliste superb ...

Cisnădie

1.000 mp teren