Proprietăți unice: 149
Proprietari: 149
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 6000 mp Ion Creanga 10 Prajini

Ion Creangă

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

35.000 €
/ lună 50.51 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Piatra neam ...

Dumbrava

3 camere
693 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

165 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchirie spatiu de productie si birouri - 5 eur ...

1 Mai, Piatra-Neamț

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

700 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 746 mp in orasul Roznov, ju ...

Central, Roznov

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

175.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand casa 2 camere+ teren 10.000mp Rasca, Cluj

Râșca

2 camere
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral 30mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial / birou de inchiriat

Ciritei

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 55.81 € / mp / lună

Teren in oras ,strada Plantelor Imagineaza-ti d ...

Central, Piatra-Neamț

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

94.500 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Vand teren 8500 mp Girov-Caciulesti

Căciulești

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

59.150 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1690 mp, intravilan, toate utilitatile

Humulești

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

382.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

19.100mp, intravilan, E85, 60m deschidere in Se ...

Bașta

19.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri,punct lucru

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale intre 90 - 500 mp, ...

Central, Roman

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 300mp, Pietonal Stef ...

Central, Roman

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

3.900 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi teren Dumbrava Rosie

Dumbrava

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Săvinești

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.500 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Teren 9900 mp - Lot agricol intravilan si extra ...

Războieni

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

190 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Proprietar inchiriez garsoniera.

Central, Piatra-Neamț

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Cracaoani, judetul Neamt

Crăcăoani

6.758 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Ultracentral: Spa?iu comercial parter, vitrina, ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.250 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

Central, Roman

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

85.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vand Teren Piatra Neam - Roman

Central, Roman

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

337.000 €
/ lună 1,002.98 € / mp / lună

Spa?iu comercial 336 mpOportunitate excelenta d ...

Central, Piatra-Neamț

336 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

9.900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan Margineni-Neamt

Hoisești

990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren calea romanului

Calea Romanului, Piatra-Neamț

762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan com Rediu, Jud Neamt Strada Me ...

Socea

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

260.000 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Terenuri vanzare Bunghi Poienari Neamt propriet ...

Bunghi

30.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Neamț, direct de la proprietari

Județul Neamț, cunoscut pentru peisajele sale naturale și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale disponibile sunt listate direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere. Iată ce trebuie să știi despre piața din această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 11 euro și ajung până la 50.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mici spații având 25 m² și cele mai mari ajungând până la 5.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 48% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de 1 cameră (6%), 2 camere (3%) și 3+ camere (6%).
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 87 de zile, indicând o piață activă.

Județul Neamț reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!