Proprietăți unice: 192
Proprietari: 192
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pe Calea Turnisorului

Exterior Vest, Sibiu

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

280.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8600 mp

Daia

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

941 €
/ lună 12.55 € / mp / lună

Spatiu comercial 75 m2 de inchiriat zona comerc ...

Exterior Vest, Sibiu

75 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 941 € și 1.050 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 39.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu, oras Avrig

Bradu

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

590 €
/ lună
650 €
10.93 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Deventer

Exterior Vest, Sibiu

54 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 590 € și 650 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Loc de casa in Seica Mare 700 mp - asfalt - cu ...

Șeica Mare

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

39.000 €
/ lună 67.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sura Mica cu autorizatie si pr ...

Șura Mică

582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

900 €
/ lună
950 €
8.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Valea Aurie, Sibiu

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren GURA RAULUI

Gura Râului

2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

475 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Turnisor

Lotrioara

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la intrarea in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren in Cartisoara , Sibiu

Cârțișoara

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună 13.99 € / mp / lună

Vand teren extravilan- Sibiel, Marginimea Sibiu ...

Fântânele

1.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

285 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birou disponibil, etajul 1 + loc de parcare inc ...

Cristian

38 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

720 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Șelimbăr

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

65.000 €
/ lună 65.26 € / mp / lună

Teren intravilan Tropinii Noi Sibiu 996 mp

Cristian

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 47.30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.036 mp Sibiel, zona Portal | ...

Sibiel

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand Teren Valea Avrig

Central, Avrig

2.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Săliște

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 27.22 € / mp / lună

Turnu Rosu | 1.800 MP | Teren Intravilan

Turnu Roșu

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

476.615 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan 5.017 mp in Cisnadie, Sibiu

Central, Cisnădie

5.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

54.300 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren agricol extravilan - 36.200 mp -Sura Mica ...

Șura Mică

36.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

130 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ finalizat 130 /m2

Șelimbăr

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

85 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan de 1409 mp cu PUZ - Cisnadioar ...

Cisnădioara

1.409 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

370 €
/ lună 7.40 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Exterior Vest, Sibiu

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren extravilan 1500 mp de vanzare

Orlat

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

85.500 €
/ lună
87.990 €
472.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Turnisor

Turnișor, Sibiu

181 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 11 500 MP langa comuna Cristian, Sib ...

Cristian

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 2 euro metru patrat

Central, Sibiu

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

97.000 €
/ lună
99.000 €
97.78 € / mp / lună

Teren-Cisnadie -992 m2-(PUZ -Chateau Therry).

Central, Cisnădie

992 mp teren