Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
/ lună 74.72 € / mp / lună

Teren intravilan agricol- Branesti - Sat Pasare ...

Pasărea

803 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

47.000 €
/ lună 67.82 € / mp / lună

Teren intravilan 693 mp Pasarea Branesti asfalt ...

Pasărea

693 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

90.000 €
/ lună 88.85 € / mp / lună

Teren intravilan, 1013 mp, in Pasarea, Branesti

Pasărea

1.013 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

38.000 €
/ lună 58.64 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropiere de padure si faci ...

Pasărea

648 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

129.000 €
/ lună 45.92 € / mp / lună

Teren intravilan 2.809 mp Pasarea, Branesti, id ...

Pasărea

2.809 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
6

8.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

A2/E81/km31-16000mp(cat se doreste -negociabil) ...

Brănești

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren 1.524 mp cu deschidere la DN3 | Vizibilit ...

Brănești

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Inchiriez teren industriilor 2 si 3 Branesti il ...

Brănești

La ~5km distanță

4.700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €
/ lună 122.70 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Brănești

La ~5km distanță

489 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

151.214 €
/ lună 98 € / mp / lună

Teren de vanzare in Branesti 1543 mp langa Padu ...

Brănești

La ~5km distanță

1.543 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

73.150 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil, in Branes ...

Brănești

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

57.310 €
/ lună 43.09 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil 1042 mp, i ...

Brănești

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

112.200 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil in Branest ...

Brănești

La ~5km distanță

2.040 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

261.000 €
/ lună 45 € / mp / lună
229.500 €

Vanzare teren intravilan construibil, Branesti- ...

Brănești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

58.050 €
/ lună 129 € / mp / lună

TEREN 450 mp , Strada Violetelor ,Branesti

Brănești

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

98.000 €
/ lună 98 € / mp / lună

Teren de vanzare in Branesti 1000 mp langa Padu ...

Brănești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 98,000 € și 118.000 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

La ~5km distanță

1.264 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

195.000 €
/ lună 78 € / mp / lună
205.000 €

Vand teren in Branesti

Brănești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

152.000 €
/ lună 98.51 € / mp / lună

Teren intravilan 1543 mp zona verde, P+2E, util ...

Brănești

La ~5km distanță

1.543 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
11

2.900 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

Imobil cazare P+2 500 mp 16 camere DN 3 -Bran ...

Brănești

La ~5km distanță

500 mp utili
2E
2010
Agenție

1 lună în urmă
8

160.650 €
/ lună 51 € / mp / lună

Teren intravilan-Utilitati-Rezid-Asfalt-Posib c ...

Brănești

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.999 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Branesti

Brănești

La ~5km distanță

350 mp utili
1E
2006
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună 21.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat compus din anexel ...

Brănești

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.220.048 €
/ lună 52.50 € / mp / lună
1.161.950 €

Teren industrial 23.239 mp, 150 m deschidere St ...

Brănești

La ~5km distanță

23.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

230.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren 10.000 intravilan industrial , Branesti

Brănești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Ocazie! Urgent! Proprietar. Vanzare Teren 3500 ...

Brănești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

300.000 €
/ lună 159.49 € / mp / lună

Teren 1 880 Mp In Branesti | Padure Lac | Str. ...

Brănești

La ~5km distanță

1.881 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

59.900 €
/ lună 99.83 € / mp / lună

Vanzare teren 600 mp Branesti central

Brănești

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

La ~5km distanță

1 camere
5.000 mp teren