Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

5 zile în urmă
2

33.750 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan 375 mp | Ideal casa | Acces ra ...

Crețești

375 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

63.500 €
/ lună 18.07 € / mp / lună

Teren de Vanzare comuna Ciurila

Crețești

3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

28.000 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Teren pentru casa cu vedere la padure

Crețești

1.369 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

78.782 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Teren intravilan 7.172 mp, Deschidere 36 ml, Vi ...

Crețești

7.172 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

85.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2.826 mp Vidra, Ilf ...

Crețești

2.826 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

48.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare | Teren intravilan | Sat Sintesti, C ...

Crețești

4.870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

20.500 €
/ lună 38.68 € / mp / lună

Teren 530 mp in localitatea Cretesti, Vidra Ilf ...

Crețești

530 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

110.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Extravilan Sf. Ana, Drum Radial 9 | 2,2ha

Sintești

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

1.700 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Inchiriez teren Ilfov, 1500mp

Sintești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

60.000 €
/ lună 95.24 € / mp / lună

Teren intravilan Str Primaveri deschidere la la ...

Vidra

La ~5km distanță

630 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
2

30.899 €
/ lună 82.40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan de la 375 mp la 750 mp- ...

Vidra

La ~5km distanță

375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat sau de vanzare

Vidra

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

80.180 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

La ~5km distanță

844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren vidra intravilan Strada Campului suprafat ...

Vidra

La ~5km distanță

1.562 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

31.500 €
/ lună
32.500 €
70 € / mp / lună

Teren intravilan Berceni - Vidra / curent si ga ...

Vidra

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

27.100 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Teren Comuna Berceni - strada Primaverii 417 mp

Vidra

La ~5km distanță

417 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Berceni Vidra | 500 ...

Vidra

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~5km distanță

987 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.090 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

La ~5km distanță

422 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,090 € și 42.400 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună
999.000 €
25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~5km distanță

37.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 24.64 € / mp / lună

Teren 4465 mp in zona Mamina - Berceni - Posibi ...

Vidra

La ~5km distanță

4.465 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 68.31 € / mp / lună

Teren de vanzare Vidra | 366 mp | Utilitati | P ...

Vidra

La ~5km distanță

366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună 113.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Vidra

La ~5km distanță

794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Teren extravilan 600 mp de vanzare in Vidra Str ...

Vidra

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

20.668 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan 521 mp Berceni - Vidra

Vidra

La ~5km distanță

521 mp teren
1E
Agenție

5 zile în urmă
3

33.750 €
/ lună 90 € / mp / lună

Calea Bucuresti - Teren intravilan - 2 min STB ...

Vidra

La ~5km distanță

375 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

35.900 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare Vidra

Vidra

La ~5km distanță

8.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 67.87 € / mp / lună

Teren intravilan 442mp - proprietar

Vidra

La ~5km distanță

442 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 68.49 € / mp / lună

Teren la 15km de Bucuresti cu 2 case, fundatie, ...

Vidra

La ~5km distanță

365 mp teren