Proprietăți unice: 162
Proprietari: 8
Agenție

5 luni în urmă
13

210.000 €

Casa de vanzare in Unirea mobilata, utilata

Unirea, Bistrița

4 camere
888 mp
888 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

60.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare 10 ari intravilan | Zona Unire ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

5 luni în urmă
2

45.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare 3 parcele a cate 7,5 ari intra ...

Unirea, Bistrița

750 mp teren
f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
2

2.100 €
2.10 € / mp

Teren 1.000 extravilan, Zona Unirea Aerodrom

Unirea, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

135.000 €

Casa de vanzare Zona Aerodrom Bistri?a | Proiec ...

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

170.000 €

Casa de vanzare Strada Slatini?ei -unirea -

Unirea, Bistrița

5 camere
190 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

120.000 €

Duplex modern de 130 mp utili Unirea, pe 466mp ...

Unirea, Bistrița

4 camere
130 mp
600 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 120,000 € și 130.000 €
Agenție

6 luni în urmă
13

149.500 €

Casa individuala cu 5 ari teren, semifinisata, ...

Unirea, Bistrița

4 camere
95 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

165.000 €

Case moderne de vanzare 143 mp utili, teren 7 a ...

Unirea, Bistrița

4 camere
143 mp
700 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

169.000 €

Duplex modern | Parter + Etaj + Mansarda | Zona ...

Unirea, Bistrița

7 camere
220 mp
300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

8 luni în urmă
10

70.000 €

Casa de vanzare Livezile, str. principala

Unirea, Bistrița

3 camere
70 mp
300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

375.000 €

Casa spa?ioasa cu teren generos, Unirea 28 ari, ...

Unirea, Bistrița

5 camere
230 mp
2.800 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

12.000 €
3 € / mp

Teren 4000 mp, pretabil cabana, Livezile langa ...

Unirea, Bistrița

4.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
5

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1.000 mp | Localita ...

Unirea, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 62.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

49.000 €
30.63 € / mp

Teren extravilan 16 arii zona in dezvoltare

Unirea, Bistrița

1.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

9 luni în urmă
1

28.000 €
43.08 € / mp

Teren intravilan pentru construc?ie casa Unirea

Unirea, Bistrița

650 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

9 luni în urmă
3

160.000 €

Casa de vanzare 500 mp + teren 1500 mp, zona Un ...

Unirea, Bistrița

5 camere
500 mp
1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

160.000 €

Casa de vanzare 500 mp + teren 1500 mp, zona Un ...

Unirea, Bistrița

5 camere
500 mp
1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

88.000 €

Apartament cu 3 camere, loc de parcare, zona Ho ...

Unirea, Bistrița

3 camere
75 mp
Etaj 3
3E
Agenție

10 luni în urmă
12

169.000 €

Casa duplex in Unirea

Unirea, Bistrița

7 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
13

150.000 €

Casa zona Unirea la iesire

Unirea, Bistrița

5 camere
250 mp
500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

165.000 €

Casa 180mp utili, 4 camere, langa Aerodrom, Uni ...

Unirea, Bistrița

5 camere
190 mp
500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
14

475.000 €

Vila spa?ioasa D+P+E la intrare in Unirea confo ...

Unirea, Bistrița

4 camere
420 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

714.000 €
59.50 € / mp

Teren Intravilan, 12000 mp, zona AERODROM

Unirea, Bistrița

12.000 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

11 luni în urmă
3

52.000 €
57.78 € / mp

Teren intravilan 900 mp Zona lini?tita Valea Ru ...

Unirea, Bistrița

900 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
7

135.000 €

Duplex modern intr-o zona aerisita, Teraplast A ...

Unirea, Bistrița

4 camere
130 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

760.000 €

Casa de vanzare, pretabil pentru pensiune/azil, ...

Unirea, Bistrița

7 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

157.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere, 105 mp, zona linis ...

Unirea, Bistrița

3 camere
105 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

169.000 €
178.959 €

Casa tip duplex, 6 camere, garaj, zona strazii ...

Unirea, Bistrița

5 camere
220 mp
241 mp teren