Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

37.000 €
24.67 € / mp

Teren 1500 MP/15 ari pe Str Paltinului Valea Gh ...

Exterior Est, Bistrița

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
17

119.900 €

Apartament 3 camere + mansardă 146 mp, 2 parcă ...

Exterior Est, Bistrița

3 camere
104 mp
Etaj 1
2017
Agenție

2 luni în urmă
20

115.000 €
117.000 €

Casă Individuală 10 Ari Teren – Valea Jelnei

Exterior Est, Bistrița

4 camere
140 mp
1.000 mp teren
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
41.90 € / mp

Teren 3341 mp Valea Budacului

Exterior Est, Bistrița

3.341 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

91.999 €

Apartament LUX 3 camere, etaj 1, loc de parcare ...

Exterior Est, Bistrița

3 camere
56 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

4 luni în urmă
4

65.000 €

Apartament 2 camere 50 mp de vanzare

Exterior Est, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

Mai mult de un an
19

117.000 €

Apartament 118 mp - Ansamblu Rezidențial

Exterior Est, Bistrița

4 camere
118 mp
Etaj 3 / 4
2017
Agenție

Mai mult de un an
5

115.000 €

Casa La Rosu Pe Dealul Jelnei ,119 mp Utili, PE ...

Exterior Est, Bistrița

4 camere
119 mp
1.000 mp teren
f.s. 21 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

78.900 €

Apartament 2 camere, decomandat, zona Imparatul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
9

399.980 €

Casă de vânzare Bistrița

Periferie, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
250 mp
830 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

63.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?ieu Mure?, 45 ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 25 m

Agenție

8 luni în urmă
12

130.000 €

4 camere | Decomandat | 2 Bai | Mihai Eminescu

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
Etaj 3
2000
Agenție

8 luni în urmă
14

169.000 €

Teren 10 ari cu casa la ro?u 240 mp cu plus gar ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

298.000 €

Oportunitate! Casă, 4 camere, curte comună, ult ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
193 mp
990 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

46.500 €
65.40 € / mp

Teren intravilan 7,11 ari- Zona Subcetate, acce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

711 mp
711 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

42.500 €
26.56 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan de 16 Ari Ideal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
18

190.000 €

Duplex 147mp utili, 3 arii teren, zona Dedeman

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 190,000 € și 197.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

16.500 €
18.86 € / mp

Teren Crainimat- intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

875 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
8

175.000 €

Casa noua superfinisata zona Pensiunea Morariu, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 183.000 €
Agenție

10 luni în urmă
18

116.000 €

Casa cu panorama deosebita pe Dealul Jelni 10 a ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

130.000 €

Duplex modern in zona premium 3 dormitoare, toa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 158.000 €
Agenție

9 luni în urmă
6

27.900 €
14.55 € / mp

Teren de vanzare 1917 mp, zona Valea Jelnei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.917 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
8

138.000 €

Hala, 230mp , zona Sud

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €

Spatiu comercial, 100 mp utili, Prundul Bargaul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

99.900 €

Spatiu comercial , ideal pentru birouri

Central, Bistrița

La ~5km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
75.32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 790 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

790 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 65 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 27,500 € și 31.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 365 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

36.000 €
76.11 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 473 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

473 mp teren
f.s. 3129 m