Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.900 €
69.80 € / mp

Teren intravilan 500mp, Alea Trifoiului

Periferie, Bistrița

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

91.500 €

Apartament Etaj 1

Periferie, Bistrița

2 camere
56 mp
Etaj 1
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 91,500 € și 93.000 €
Agenție

5 luni în urmă
8

73.000 €

Apartament 3 camere zona Subcetate

Periferie, Bistrița

3 camere
63 mp
Parter
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

50.000 €
38.46 € / mp

Teren intravilan 1300mp, Zona Valea Ghinzii

Periferie, Bistrița

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

399.980 €

Casă de vânzare Bistrița

Periferie, Bistrița

3 camere
250 mp
830 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

49.500 €
90 € / mp

Teren Intravilan 5,5 Arii - Sigmir

Periferie, Bistrița

550 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
3

30.000 €
5.17 € / mp

Teren de vanzare situat in Bistrita, zona Drumu ...

Periferie, Bistrița

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
121.000 €

Apartamente tip Penthouse, cu vedere spre oras

Periferie, Bistrița

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 1
2025
Agenție

3 luni în urmă
10

63.500 €

APARTAMENT LA CASA

Periferie, Bistrița

2 camere
44 mp
Parter / 2
2000
Agenție

4 luni în urmă
12

65.000 €

Casa de vanzare, cu 2 camere, 80 mp, zona Perif ...

Periferie, Bistrița

2 camere
2.700 mp
2.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
7

78.900 €

Apartament 2 camere, decomandat, zona Imparatul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
1

63.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?ieu Mure?, 45 ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

8 luni în urmă
12

130.000 €

4 camere | Decomandat | 2 Bai | Mihai Eminescu

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
98 mp
Etaj 3
2000

Agenție

8 luni în urmă
14

169.000 €

Teren 10 ari cu casa la ro?u 240 mp cu plus gar ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

298.000 €

Oportunitate! Casă, 4 camere, curte comună, ult ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
193 mp
990 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

46.500 €
65.40 € / mp

Teren intravilan 7,11 ari- Zona Subcetate, acce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

711 mp
711 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

42.500 €
26.56 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan de 16 Ari Ideal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
18

190.000 €

Duplex 147mp utili, 3 arii teren, zona Dedeman

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
250 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 190,000 € și 197.000 €
Agenție

9 luni în urmă
2

16.500 €
18.86 € / mp

Teren Crainimat- intravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

875 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
8

175.000 €

Casa noua superfinisata zona Pensiunea Morariu, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 183.000 €
Agenție

10 luni în urmă
18

116.000 €

Casa cu panorama deosebita pe Dealul Jelni 10 a ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

130.000 €

Duplex modern in zona premium 3 dormitoare, toa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 158.000 €
Agenție

9 luni în urmă
6

27.900 €
14.55 € / mp

Teren de vanzare 1917 mp, zona Valea Jelnei

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.917 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
8

138.000 €

Hala, 230mp , zona Sud

Sud, Bistrița

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €

Spatiu comercial, 100 mp utili, Prundul Bargaul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

99.900 €

Spatiu comercial , ideal pentru birouri

Central, Bistrița

La ~5km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
75.32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 790 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

790 mp teren
f.s. 3129 m
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 65 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 27,500 € și 31.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

27.500 €
75.34 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 365 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

365 mp teren
f.s. 3129 m