Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
8

132.500 €

Casa 3 camere 108 mp con.-teren 400 mp-2 terase ...

Est, Bistrița

3 camere
84 mp
400 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
6

95.000 €

Apartament la casa 99 mp- etajul 1- 2 balcoane ...

Est, Bistrița

4 camere
99 mp
Etaj 1 / 2
1986
Agenție

1 lună în urmă
6

108.000 €

Apartament de vanzare 3 camere - White Residenc ...

Est, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 4
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

230.000 €

Casă individuală modernă, complet mobilată și u ...

Est, Bistrița

3 camere
158 mp
300 mp teren
2015
Agenție

3 luni în urmă
13

179.900 €

Vânzare casă modernă la 15 km de Bistrița

Est, Bistrița

5 camere
184 mp
2.800 mp teren
2017
Agenție

6 luni în urmă
5

32.500 €

Apartament 1 camera Zona Dragos Voda

Est, Bistrița

1 camere
28 mp
Etaj 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
12

65.900 €
41.97 € / mp

Teren Dealul Jelnei utilitati

Est, Bistrița

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

520.000 €

Complex de 3 hale 1545 mp-ideal prelucrare, ser ...

Est, Bistrița

Agenție

11 luni în urmă
12

179.000 €

Casa semifinisata V. Ghinzii teren 18 arii

Est, Bistrița

6 camere
237 mp
1.800 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

15.000 €
30 € / mp

Oferta teren 500 mp - pretabil casa de vacanta- ...

Est, Bistrița

500 mp teren
f.s. 16.639999389648 m
Extravilan
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

2.800 €
1.87 € / mp

Teren extravilan 1500 mp, 5 min de centru, ide ...

Est, Bistrița

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 2,800 € și 18.000 €
Agenție

Mai mult de un an
20

124.900 €

Casa Individuala Valea Jalnei 550mp teren

Est, Bistrița

3 camere
130 mp
550 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

123.000 €

Apartament 4 camere, Et.2, Imparatul Traian

Est, Bistrița

4 camere
85 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
1

23.500 €

TEREN PRETABIL CASA , INTRAVILAN - 516 MP, ZONA ...

Est, Bistrița

Agenție

6 luni în urmă
19

1.880.000 €

Colibita - Lake View Resort | 2 Vile-837mp | Te ...

Est, Bistrița

684 mp
3.888 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

115.000 €

Case ieftine de vanzare in Bistrita - ZONA EST

Est, Bistrița

3 camere
80 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

119.000 €

Apartament 4 camere, Et.2, Imparatul Traian

Est, Bistrița

4 camere
85 mp
Etaj 2
1982
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 119,000 € și 125.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Casa de vanzare Zona Aerodrom Bistri?a | Proiec ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

0 €

Apartament cu 2 camere, 54 mp, etaj 3, cu balco ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
24.24 € / mp

Teren de vanzare, 3300 mp, zona Unirea

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 30 m

Agenție

Mai mult de un an
2

13.000 €
13 € / mp

Teren extravilan 1000 mp, zona Livezile

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
20

170.000 €

Casa de vanzare, cu 4 camere, 190 mp, zona Codr ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
6

34.500 €
38.33 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 900 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

125.000 €
128.000 €

Vand casa

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

232.000 €

Casa Vila P+E - Zona Dedeman

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

7 camere
290 mp
9.850 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

255.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 240 mp, 12,8 ari ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.280 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

40.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 2000 mp, zona Doro ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
13

163.000 €

Duplex de vanzare in zona Zavoaie 274 mp utili, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
300 mp teren