Proprietăți unice: 63
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
20

205.000 €

Casa de lux P+1,zona Sud,5 Ari

Viișoara, Bistrița

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

Ieri

110.000 €

Teren intravilan 863 mp Vii?oara, utilita?i pe ...

Viișoara, Bistrița

Agenție

Ieri
15

110.000 €
127.46 € / mp

Teren intravilan 863 mp Vii?oara, utilita?i pe ...

Viișoara, Bistrița

863 mp
863 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

128.000 €

Spațiu Comercial 126 mp | 2 Camere zona| Clinic ...

Viișoara, Bistrița

126 mp utili
2015
Agenție

2 luni în urmă
8

70.000 €
50 € / mp

Teren Vecinatate stategica INDUSTRIANOVA HUB

Viișoara, Bistrița

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

250.000 €
96.15 € / mp

Teren + Clădire în Viișoara

Viișoara, Bistrița

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

2.500 €
1 € / mp

Teren Intravilan - Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.500 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

57.414 €

Teren 1200mp si casa cu SU-99mp, cart Viisoara, ...

Viișoara, Bistrița

3 camere
99 mp
1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

18.000 €
12.51 € / mp

Teren extravilan 1439 mp,cu latime de 17 mp,zon ...

Viișoara, Bistrița

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

140.000 €
110.000 €

Casa/ Vila la Rosu- 365mp-1000 mp teren- regim ...

Viișoara, Bistrița

6 camere
365 mp
1.000 mp teren
2012
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
4

48.736 €

Casă/vilă 2 camere, BISTRITA NASAUD, ...

Viișoara, Bistrița

2 camere
81 mp
941 mp teren
2006
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

205.000 €

Ex: Casa noua de vanzare

Viișoara, Bistrița

4 camere
120 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

300 €
0.30 € / mp

Teren de inchiriat la DN 17

Viișoara, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
30.77 € / mp

Teren Extravilan, 1300 mp, zona Viisoara

Viișoara, Bistrița

1.300 mp
1.300 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

65.000 €
54.17 € / mp

Teren intravilan 1200mp,intre pasarela si Viiso ...

Viișoara, Bistrița

1.200 mp
1.200 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

186.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 6200 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

6.200 mp
6.200 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

160.000 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5000 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

121.900 €
53 € / mp

Teren intravilan 2300mp, zona Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.300 mp
2.300 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

65.000 €
85.000 €
65 € / mp

Teren intravilan, 10 ari cu autorizatie constru ...

Viișoara, Bistrița

f.s. 30 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 85.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

186.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 6200 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
22.05 € / mp

Teren Extravilan, 2365 mp , panorama superba! V ...

Viișoara, Bistrița

1.134 mp
1.134 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

24.000 €
12 € / mp

Teren 20 ari, extravilan, zona Heidenfeld

Viișoara, Bistrița

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

160.000 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5000 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

280.000 €

Casa deosebita cu teren generos -zona Viisoara ...

Viișoara, Bistrița

5 camere
145 mp
915 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

625.000 €

Teren intravilan cu deschidere la DN17 - 15.000 ...

Viișoara, Bistrița

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.900 €
1.76 € / mp

Teren intravilan intreg sau parcele - str. Zavo ...

Viișoara, Bistrița

3.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

85.000 €

Casa cu 3 camere pe 2 etaje, teren 1000mp

Viișoara, Bistrița

3 camere
120 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.250 €

Oportunitate Investi?ie: Teren Intravilan parce ...

Viișoara, Bistrița

Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal locuinte P+4/Hal ...

Viișoara, Bistrița

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.761 €

Zona Viisoara - Casa P - 81mp + Teren- 941 mp, ...

Viișoara, Bistrița

2 camere
81 mp
941 mp teren