Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
30 € / mp

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă ...

Nord-Est, Bistrița

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
17

220.000 €

Casa de Lux,Zona Valea Ghinzii,10 ari teren

Nord-Est, Bistrița

4 camere
146 mp
1.000 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
15.81 € / mp

Teren intravilan 1550-Parcelabil-Dealul Jelnei ...

Nord-Est, Bistrița

1.550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
7

130.000 €

Casa cartier rezidential Valea Ghinzii

Nord-Est, Bistrița

3 camere
80 mp
500 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
14

145.000 €

Apartament 3 camere - zona Giulia

Nord-Est, Bistrița

3 camere
78 mp
Etaj 3
2022
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

140.000 €

casa - 24 ari de teren - Valea Ghinzii

Nord-Est, Bistrița

2 camere
103 mp
2.400 mp teren
f.s. 11.60000038147 m
Agenție

Mai mult de un an
5

175.692 €
120.000 €

Casa 4 camere-teren 480 mp- Dealul Jelnei- 5 mi ...

Nord-Est, Bistrița

4 camere
99 mp
480 mp teren
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 145,200 € și 157.179 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
8

0 €

Apartament cu 2 camere, 54 mp, etaj 3, cu balco ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
24.24 € / mp

Teren de vanzare, 3300 mp, zona Unirea

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
2

13.000 €
13 € / mp

Teren extravilan 1000 mp, zona Livezile

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 25 m

Agenție

Mai mult de un an
20

170.000 €

Casa de vanzare, cu 4 camere, 190 mp, zona Codr ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
6

34.500 €
38.33 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 900 mp, Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

125.000 €
128.000 €

Vand casa

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

232.000 €

Casa Vila P+E - Zona Dedeman

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

7 camere
290 mp
9.850 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

75.000 €
295.28 € / mp

Teren intravilan zona ultracentrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

254 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

255.000 €

Casa individuala cu 5 camere, 240 mp, 12,8 ari ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
1.280 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

40.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 2000 mp, zona Doro ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
13

163.000 €

Duplex de vanzare in zona Zavoaie 274 mp utili, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

173.000 €
78.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp (22 ari), ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90.000 €

Vand casa caramida cu gradina 30 ari, Bistri?a ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €

Teren podul Jelnei 3306 mp + casa veche

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
3.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

105.000 €

3 Apartamente 3 camere bloc nou

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
11

119.000 €

3 Apartamente 4 camere bloc nou

Vest, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
77 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
23.33 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 1.500 mp, zona Va ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
11

75.000 €

Casa P+M de aprox.140 mp, cu 10 ari livada de p ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

250.000 €

Casa 4 dormitoare, 190 mp, zona Logos

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
192 mp
490 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

33.000 €
10.65 € / mp

Teren intravilan, 31 ari, Ilva Mica, zona monta ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

170.000 €

Casa Individuala de vanzare, 4 camere, 115 mp, ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

83.000 €

apartament 2 camere finisat ,str..Andrei Muresa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 6
1990