Proprietăți unice: 24
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
8

77.420 €

Apartamente de vanzare - PANORAMIC RESIDENCE

Cetății, Bistrița

2 camere
57 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

93.000 €

Apartament 3 camere | 2 băi | bloc nou - 2022

Cetății, Bistrița

3 camere
63 mp
Etaj 6 / 6
2022
Agenție

1 lună în urmă
6

110.000 €

Apartament 3 camere | 2 băi | 74 mp utili | blo ...

Cetății, Bistrița

3 camere
74 mp
Etaj 6 / 6
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

69.000 €

Apartament 3 camere de vânzare – bloc nou (2022 ...

Cetății, Bistrița

3 camere
50,1 mp
Etaj 6 / 6
2022
Agenție

3 luni în urmă
5

29.900 €
59.80 € / mp

De vânzare teren intravilan – 500 mp + cotă par ...

Cetății, Bistrița

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

96.900 €

Apartament 3 camere, etaj 7/10

Cetății, Bistrița

3 camere
56 mp
Etaj 7 / 10
2021
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan tip livada

Cetății, Bistrița

1.243 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
33

210.000 €
215.000 €

Casa-Vila ultrafinisata in regim D+P+E cu toate ...

Cetății, Bistrița

4 camere
160 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

65.000 €

Apartament minimalist, 2 dormitoare - zona Ceta ...

Cetății, Bistrița

3 camere
50,1 mp
Etaj 6 / 6
2022
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 68.000 €
Agenție

3 luni în urmă
5

131.200 €

Apartament 3 camere / 2 bai / etaj 3 / parcare ...

Cetății, Bistrița

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 3
2026
Anunț publicat de 12 agenții cu prețuri cuprinse între 131,200 € și 152.000 €
Agenție

3 luni în urmă
5

100.800 €

Apartament 2 camere / etaj 1 / loc de parcare s ...

Cetății, Bistrița

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție

3 luni în urmă
5

76.800 €

Apartament cu o camera, bloc nou 2026, 48 mp, e ...

Cetății, Bistrița

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție

3 luni în urmă
6

90.000 €

Apartament 3 camere , bloc nou , 62,6 mp utili

Cetății, Bistrița

3 camere
63 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

3 luni în urmă
7

130.000 €

Oportunitate de investitie!!! Drumul Cetatii

Cetății, Bistrița

3 camere
182 mp
250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

185.000 €

Casa noua - zona Dr Cetatii Bistrita

Cetății, Bistrița

5 camere
400 mp
400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

132.999 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 2, loc de ...

Cetății, Bistrița

3 camere
79 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
2

205.000 €
41 € / mp

Parcela 50.000 mp zona Tarpiului

Cetății, Bistrița

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
3

191.340 €
223.230 €
60 € / mp

Parcelare 10/20/30! Zona Subcetate

Cetății, Bistrița

3.189 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
2

400.000 €
40 € / mp

10.000 mp Potrivit pentru proiect reziden?ial s ...

Cetății, Bistrița

10.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
9

94.900 €

Apartament 3 camere, bloc nou, etaj 7/10, prive ...

Cetății, Bistrița

3 camere
55 mp
Etaj 7 / 10
2021
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 94,900 € și 97.000 €
Agenție

Mai mult de un an
1

76.000 €
37.53 € / mp

Teren intravilan, 20 arii, zona subcetate

Cetății, Bistrița

2.025 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
2

26.900 €
53.80 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 550 mp, zona Leoni

Cetății, Bistrița

500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

140.000 €

Vand casa cu CF 210 MP utili + 15 ari teren in ...

Cetății, Bistrița

3 camere
210 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

99.999 €

Apartament 3 camere, bloc nou, suprafata utila ...

Cetății, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 3
2008

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Casa de vanzare Zona Aerodrom Bistri?a | Proiec ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

0 €

Apartament cu 2 camere, 54 mp, etaj 3, cu balco ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
13

45.000 €

Casa spatioasa in Sanmihaiu de Campie

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
8

155.000 €

Cladire+Teren central | Comercial/Rezidențial | ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6 camere
208 mp
200 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
0.02 € / mp

Teren extravilan , zona Valea Castailor - inves ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
18

350.000 €

Casa de vanzare, cu 10 camere, 1200 mp, zona Di ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

7 camere
1.200 mp
2.500 mp teren