Proprietăți unice: 64
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

85.000 €
85 € / mp

Teren de vanzare 10 ari - zona LEONI

Centura, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
98.000 €
62.99 € / mp

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistriței | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

155.000 €

Spațiu comercial, pretabil birouri

Centura, Bistrița

163 mp utili
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
75 € / mp

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

68.000 €

Apartament 3 camere,Campeador,bloc nou

Centura, Bistrița

3 camere
50,1 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

5 luni în urmă
7

133.000 €

Apartament cu 3 camere zona Subcetate

Centura, Bistrița

3 camere
78 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție

5 luni în urmă
7

77.000 €

Apartament 2 camere decomandate ETAJ 3

Centura, Bistrița

3 camere
60 mp
Etaj 3
2010
Agenție

5 luni în urmă
8

229.000 €

Vânzare casă – Cartier Subcetate

Centura, Bistrița

3 camere
200 mp
750 mp teren
2007
Agenție

7 luni în urmă
4

76.000 €
37.53 € / mp

Teren de vanzare 20 ari - zona Subcetate

Centura, Bistrița

2.025 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

139.000 €

Apartament 3 camere , Panoramic Residence

Centura, Bistrița

3 camere
91 mp
Etaj 1
2021
Agenție

9 luni în urmă
6

175.000 €

House for sale, 5 Rooms, 435 sqm, 600 sqm, Bist ...

Centura, Bistrița

5 camere
435 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

84.999 €

Apartament 2 camere , etaj 1 , bloc nou

Centura, Bistrița

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 84,999 € și 86.000 €
Agenție

10 luni în urmă
4

86.515 €
39.02 € / mp

Teren de vânzare, Valea Budacului, Bistrița, R ...

Centura, Bistrița

2.217 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

259.000 €

CASA ELEGANTA CU TEREN 1500MP,ZONA PETROM

Centura, Bistrița

4 camere
250 mp
1.500 mp teren
1998
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 259,000 € și 260.000 €
Agenție

Mai mult de un an
8

73.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat în Centura

Centura, Bistrița

2 camere
63 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
3

150.000 €

Teren intravilan de vanzare - Centura Bistritei ...

Centura, Bistrița

f.s. 43 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

150.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Centura Bistritei ...

Centura, Bistrița

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.500 €
39.98 € / mp

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Centura, Bistrița

1.263 mp
1.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
62.99 € / mp

Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistritei | ...

Centura, Bistrița

1.270 mp
1.270 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

95.000 €

Apartament 2 camere - zona Kaufland Centura

Centura, Bistrița

2 camere
54 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție

1 lună în urmă
1

130.000 €
94.20 € / mp

Vanzare teren 14 ari, pozitie excelenta la sose ...

Centura, Bistrița

1.380 mp
1.380 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

0 €

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
6

39.900 €
28.50 € / mp

Teren 1400 mp Viitor Intravilan, Zona Drumul Ta ...

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

3 luni în urmă
2

289.000 €
299.999 €
141.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2.040 mp, zona - C ...

Centura, Bistrița

2.040 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 289,000 € și 299.999 €
Agenție

4 luni în urmă
7

265.000 €

Case de vanzare, 4 dormitoare, 170 mp, zona cen ...

Centura, Bistrița

5 camere
180 mp
600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

119.200 €

Apartament de vanzare Complex Nou | etaj 10/12 ...

Centura, Bistrița

3 camere
80 mp
Etaj 10 / 12
12E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 119,200 € și 128.000 €
Agenție

5 luni în urmă
18

690.000 €

Vila de Lux, cu Piscina, Spa, Fitness 400 mp - ...

Centura, Bistrița

1 camere
400 mp
650 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

6.800 €
6.40 € / mp

Parcela ideala de 10,5/20/30 ari spa?iu, lini?t ...

Centura, Bistrița

1.063 mp teren
f.s. 30 m