Proprietăți unice: 64
Proprietari: 0
Agenție

7 luni în urmă
10

114.900 €

Apartament cu 3 camere, loc de parcare, zona Ce ...

Centura, Bistrița

3 camere
87 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

8 luni în urmă
3

49.000 €
85.96 € / mp

Teren intravilan, 570 mp, Ideal pentru construc ...

Centura, Bistrița

570 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

8 luni în urmă
10

115.000 €

Traie?te la nivelul urmator Penthouse modern Lu ...

Centura, Bistrița

3 camere
90 mp
Etaj 4 / 5
5E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 125.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
1

130.000 €
94.20 € / mp

Vanzare teren 14 ari, pozi?ie excelenta la ?ose ...

Centura, Bistrița

1.380 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

8 luni în urmă
14

145.000 €

Apartament SUPERB 3 camere, 81 mp utili, garaj, ...

Centura, Bistrița

3 camere
81 mp
Etaj 2
4E
Agenție

8 luni în urmă
2

1.300.000 €
123.62 € / mp

Ultima parcela disponibila 10.600 mp pentru dez ...

Centura, Bistrița

10.516 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
18

170.000 €

Casa cocheta, cu 4 camere, 130 mp - zona linist ...

Centura, Bistrița

5 camere
160 mp
300 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 170,000 € și 175.000 €
Agenție

9 luni în urmă
1

123.700 €

Apartament de vanzare Bloc nou 3 camere, 77,35 ...

Centura, Bistrița

3 camere
7.735 mp
Etaj 1
2026
Agenție

9 luni în urmă
1

115.000 €
100.450 €

Apartament de vanzare Bloc nou 3 camere, 71.57 ...

Centura, Bistrița

2 camere
71 mp
Etaj 1
2026
Agenție

9 luni în urmă
3

99.900 €
39.02 € / mp

Teren intravilan 25 ari, zona Valea Sigmirului

Centura, Bistrița

2.560 mp teren
f.s. 46 m
Agenție

9 luni în urmă
12

118.000 €

Apartament 2 Dormitoare Zona Subcetate - Etaj 1

Centura, Bistrița

2 camere
67 mp
Etaj 1
2021
Agenție

9 luni în urmă
2

35.000 €
48.41 € / mp

Teren intravilan 730 mp Zona panoramica Aleea T ...

Centura, Bistrița

723 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
16

193.000 €
187.000 €

Casa individuala de vanzare zona lini?tita, ter ...

Centura, Bistrița

3 camere
100 mp
1.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

75.900 €

Casa cu 4 camere, 100 mp,si teren 700mp, zona L ...

Centura, Bistrița

4 camere
100 mp
700 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,900 € și 82.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

25.900 €
33.46 € / mp

Teren extravilan, 774 mp, drumul Tarpiului

Centura, Bistrița

774 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

10 luni în urmă
5

99.900 €
66.60 € / mp

Teren intravilan, 15 ari, utilitati, zona Valea ...

Centura, Bistrița

1.500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
4

110.000 €
50.27 € / mp

Teren Intravilan, 2.188 mp, zona Subcetate

Centura, Bistrița

2.188 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

11 luni în urmă
4

64.900 €
45.83 € / mp

???? Teren Intravilan Versatil: Ideal pentru Ca ...

Centura, Bistrița

1.416 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

11 luni în urmă
3

158.000 €
130.90 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1207 mp, zona rez ...

Centura, Bistrița

1.207 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

11 luni în urmă
7

129.900 €

Apartament bloc nou, cu 3 camere, 75 mp, etaj 1 ...

Centura, Bistrița

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 2
2022
Agenție

Mai mult de un an
9

89.000 €
95.000 €

Casa la rosu, cu 3 camere, 74 mp, teren 800 mp, ...

Centura, Bistrița

3 camere
74 mp
800 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 95.000 €
Agenție

Mai mult de un an
3

42.900 €
71.86 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 6 ari, zona Leoni

Centura, Bistrița

597 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

Mai mult de un an
1

47.900 €
47.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 10 ari, utilitati, ...

Centura, Bistrița

1.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

Mai mult de un an
3

37.500 €
75 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 500 mp (5 ari), zo ...

Centura, Bistrița

500 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
17

250.000 €

Casa in zona de jos, pe centura

Centura, Bistrița

4 camere
200 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

42.500 €
17 € / mp

Teren extravilan 2500 mp

Centura, Bistrița

2.500 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
6

81.900 €

Apartament 2 camere, finisat, Bloc nou in zona ...

Centura, Bistrița

2 camere
43 mp
Etaj 6 / 16
2024
Agenție

Mai mult de un an
6

89.360 €

Gft Delta Office ofera spre vanzare apartamente ...

Centura, Bistrița

2 camere
47 mp
Etaj 2
2023
Agenție

5 luni în urmă
9

0 €

Apartament cu 3 camere,79mp,etaj 2,zona Centura

Centura, Bistrița

3 camere
79 mp
Etaj 2 / 3
2019
Agenție

6 luni în urmă
5

150.000 €
26.79 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Cent ...

Centura, Bistrița

5.600 mp teren