Proprietăți unice: 133
Proprietari: 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

219.615 €

Casă individuală | 120 mp utili | 500 mp teren ...

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

74.900 €
68.09 € / mp

Teren intravilan 1100 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

39.900 €
72.55 € / mp

Teren intravilan 550 mp – Unirea

Unirea, Bistrița

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

65.500 €

Apartament 3 camere de vanzare Unirea, Bistrita ...

Unirea, Bistrița

3 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
1

210.000 €
53.85 € / mp

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

165.000 €

Casa P+M, teren 384 mp, Unirea, Bistrita

Unirea, Bistrița

5 camere
143 mp
384 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

90.000 €

Casa parter pe 500 mp teren

Unirea, Bistrița

4 camere
95 mp
95 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

235.000 €

Vila de Lux , cu 12 Ari teren Cartier Unirea de ...

Unirea, Bistrița

5 camere
180 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

67.500 €

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
9

80.000 €

Apartament 3 camere, etaj 3, zona Unirea

Unirea, Bistrița

3 camere
56,58 mp
Etaj 3 / 4
2019
Agenție

1 lună în urmă
3

19.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare extravilan 1000mp - Aerodrom

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

44.000 €
25.81 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700mp

Unirea, Bistrița

1.705 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,Unirea,Parcelabil

Unirea, Bistrița

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

205.000 €

Casă parter – 166 mp construiți – teren 636 mp

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
636 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
14

229.000 €

Casă parter – 166 mp construiți – teren 500 mp

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
458 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
1

7.000 €
4.67 € / mp

Teren intravilan Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

182.000 €
125 € / mp

Teren intavilan parcela de 1456mp, Unirea zona ...

Unirea, Bistrița

1.456 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

47.900 €
28.18 € / mp

Teren Intravilan Unirea 1700 mp

Unirea, Bistrița

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

183.900 €

Casa individuala 120mp, teren 500mp , zona Aero ...

Unirea, Bistrița

4 camere
120 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

teren intravilan - 10 ari - zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

67.500 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

1.350 mp
1.350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
45.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

86.500 €

De vanzare teren in zona Unirea loca?ie lini?ti ...

Unirea, Bistrița

f.s. 14 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

90.000 €
52.94 € / mp

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea, Bistrița

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €

Teren Intravilan, 700 mp | Zona Unirea Toate Ut ...

Unirea, Bistrița

f.s. 16 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

290.000 €
98.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 29.4 ari, zona Uni ...

Unirea, Bistrița

2.940 mp
2.940 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

49.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan 700 mp | Zona Unirea Toate Uti ...

Unirea, Bistrița

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
80 € / mp

Teren Unirea la E 58 de Vanzare !

Unirea, Bistrița

2.500 mp
2.500 mp teren